MTT Estetica

MEDserwis.pl >MTT Estetica

MTT Esteticacheck

MTT Estetica

adres:ul. M. Mireckiego 10/4, Kamienica Parkowa, Kraków

telefon:500 266 919, 534 258 020

www:www.mttestetica.pl

e-mail:magdalena@mttestetica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek: 11.00-18.00, sobota: nieczynne

Nasi lekarze specjaliściic_i

DermatolodzyDermatolodzy estetyczniDietetycyMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiPsycholodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

MTT Estetica w Krakowie, przy ul. M.Mireckiego 10/4, to miejsce gdzie pacjent i jego potrzeby odgrywają najważniejszą rolę. Jako wiodący gabinet medycyny estetycznej w Krakowie w swojej ofercie mamy wyspecjalizowane i wyselekcjonowane zabiegi korygujące urodę, wykonywane w komfortowych warunkach przez wykwalifikowany personel, który ma do dyspozycji nowoczesne urządzenia medyczne i profesjonalne, bezpieczne produkty od renomowanych producentów.

Nasza Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii stawia na piękno, naturalność i bezpieczeństwo pacjentów. Wszystkie zabiegi wykonywane przez doświadczonych specjalistów są starannie dobrane w oparciu o potrzeby Pacjentów, tak by zachować naturalny wygląd i podkreślić indywidualne piękno. Profesjonalne zabiegi z zakresu kosmetyki i kosmetologii są doskonałym uzupełnieniem i kontynuacją terapii, która pomaga utrzymać skórę w jak najlepszej kondycji. W naszej ofercie znajdują się także zabiegi upiększające: makijaż permanentny, wizaż, stylizację rzęs, manicure hybrydowy, manicure żelowy oraz manicure klasyczny. O zdrowie i urodę pacjentów dbamy kompleksowo.

MTT Eestetica specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej i kosmetologii. Korygujemy niedoskonałości, rewitalizujemy, wyrównujemy proporcje, aby skóra wyglądała pięknie, młodo i naturalnie. To co nas wyróżnia to troska o bezpieczeństwo zabiegów, dbałość o naturalne efekty i urodę Pacjentów, spełnienie ich oczekiwań i zapewnienie wszystkim pacjentom komfortowych warunków.

W MTT Estetica poczujesz, że jesteś w dobrych rękach. Nasi specjaliści zadbają o wszystko, a Twoja uroda rozbłyśnie nowym blaskiem. Zapraszamy! Umów się na wizytę - telefon 500 266 919

medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl