MANDALA BEAUTY CLINIC

MEDserwis.pl >MANDALA BEAUTY CLINIC

MANDALA BEAUTY CLINICcheck

MANDALA BEAUTY CLINIC

adres:ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3, Poznań

telefon:61 833 08 81

www:www.mandalaclinic.pl

 www.mandalabeautyclinic.medserwis.pl

e-mail:klinika@mandalaclinic.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon. - pt. 9.00 - 17.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia plastycznaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniFlebolodzyGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiOrtopedziTrycholodzy

Informacje dodatkoweic_i

MANDALA BEAUTY CLINIC serdecznie zaprasza na zabiegi, które pozwolą dłużej cieszyć się młodością, dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Jesteśmy profesjonalistami, dla których praca jest pasją, dlatego zabiegi wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, ale zawsze zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. Wysokie kwalifikacje naszych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt który mają do dyspozycji to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa wykonywanych w naszej klinice zabiegów.

Dr Samir Ibrahim, założyciel Kliniki, miał okazję szkolić się u samych twórców najnowocześniejszych metod w chirurgii plastycznej. Z grona specjalistów, z którymi współpracował, warto wymienić m.in. Johna Millarda z Denver czy Alfredo Hoysosa z Bogoty twórcy innowacyjnej metody liposukcji ultradźwiękowej VASER LIPO HI Definition 3&4D, oraz Davida Matlocka z Los Angeles wybitnego specjalistę w dziedzinie laserowej ginekologii estetycznej. Zdobyta wiedza pozwoliła nam na otworzyć jedyne w Polsce Centrum Ginekologii Estetycznej.Czerpiemy wiedzę od najlepszych, aby oferować naszym pacjentom pełen profesjonalizm.

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, a obecnie sami szkolimy i dzielimy się wiedzą.Wiele lat doświadczeń mamy już ze sobą, ale wciąż stawiamy na rozwój: poznajemy nowe techniki leczenia podczas seminariów i szkoleń. Oferujemy więc najwyższe standardy opieki medycznej, od konsultacji i dobrania metody, przez przygotowania do zabiegu i jego przejścia, po samą rekonwalescencję. W poznańskiej klinice możemy zapewnić komfortowe warunki w czasie powrotu do codziennej sprawności pod okiem profesjonalistów.

W MANDALA BEAUTY CLINIC mamy jasno wytyczone cele, chcemy wskazać kobietom perspektywy i umożliwić poprawę życia intymnego, doceniamy duet ciała i ducha, pomagamy naszym pacjentom zachować balans.

MANDALA BEAUTY CLINIC
Poznań, ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3 - Umów wizytę; tel. 61 833 08 81, 61 833 08 82

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 100209 )