HAMMERMED Medical

lekarze specjaliści >HAMMERMED Medical

HAMMERMED Medicalcheck

HAMMERMED Medical

adres:ul. Kopcińskiego 69/71, Łódź

telefon:(42) 639-10-10

www:www.hammer.pl

e-mail:info@hammer.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Sklepy medyczneUsługi dla medycyny

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Szanowni Państwo, jesteśmy firmą, która powstała w 2001 roku. Naszym głównym zadaniem jest dostarczanie specjalistycznych materiałów medycznych o bardzo wysokiej klasie jakości. Nasza oferta skierowana jest do szpitali i prywatnych klinik. Stawiamy na propagowanie nowych metod leczniczych oraz edukację naszych odbiorców.

Cele naszej firmy

- dobór profesjonalnego sprzętu
- wysoka jakość
- profesjonalizm

Problem z oddawaniem moczu? Pacjenci zgłaszający się do szpitali z problemem oddawania moczu to bardzo częsta sytuacja. Dzięki profesjonalnym sprzętom, które oferuje nasza firma, pacjent szybko wróci do zdrowia i problem oddawania moczu pójdzie w zapomnienie.

Przełyk Barretta Zmiana przednowotworowa błony śluzowej przełyku nazywana jest w medycynie przełykiem Barretta. Aby zdiagnozować chorobę, pacjent musi przejść badanie endoskopowe górnego odcinka przewodu pokarmowego. Podczas badania pobierane są wycinki z miejsc podejrzanych o zmiany chorobowe. Dzięki naszym metodom leczenia i odpowiednim narzędziom, pacjent wraca do formy i zwiększa swoje szanse na przeżycie.

W ciągu kilku ostatnich lat bardzo rozwinęły się metody leczenia prostaty. Dzięki nowym technologiom i specjalistycznym sprzętom leczenie prostaty nie jest już tak uciążliwe i bolesne.

Rak przełyku jest chorobą, która rozwija się bezobjawowo. Zdiagnozowany we właściwym czasie daje pacjentowi dużą szansę na przeżycie. Rak przełyku to nie wyrok. Dzięki sprawnemu działaniu lekarzy i produktom oferowanym przez naszą firmę, istnieje duża szansa na wyleczenie.

Stendgraft jest protezą wewnątrznaczyniową wszczepianą chorym z tętniakami aorty. Zabieg przeprowadza się wewnątrznaczyniowo bez otwierania jamy brzusznej za pomocą niewielkiego nacięcia okolicy pachwiny. Zabiegi z użyciem stendgraftu są wskazane dla pacjentów, u których przebycie konwencjonalnej operacji chirugicznej jest związane z ryzykiem zagrożenia życia.

Nasza firma pomoże Ci wyzdrowieć!

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl