ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

MEDserwis.pl >ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urodycheck

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

adres:ul. Farysa 62 B, Warszawa

telefon:510-103-473

www:www.esthetique.com.pl

 www.esthetique.medserwis.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 2

Następne zdjęcie

Nasi lekarze specjaliściic_i

Medycyna estetycznaModelowanie sylwetkiSzkolenia dla lekarzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody - wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz najwyższej jakości preparaty to gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa usług wykonywanych w naszej Klinice.

ESTHETIQUE jest nowoczesną klinką medycyny estetycznej i kosmetologii, która powstała w wyniku wspólnych działań Katarzyny i Eugeniusza Mielechow. Połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia z możliwościami nowoczesnego sprzętu i innowacyjnych technologii to gwarancja wykonywanie zabiegów zgodnie z najwyższymi standardami.

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody od początku swojej działalności zajmuje się kosmetologią i medycyną estetyczną. Wzajemne uzupełnianie się zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej pozwala wzmocnić efekty każdego zabiegu wykonywanego w naszej klinice i osiągnąć rezultaty w pełni satysfakcjonujące wszystkich naszych pacjentów.

ESTHETIQUE powstało z myślą o pacjentach, którzy cenią profesjonalizm i komfort oraz oczekują spokoju i relaksu. W naszej Klinice połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia z możliwościami najnowszych technologii umożliwia świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie. Nasi pacjenci mają poczucie bezpieczeństwa i pewność, że znajdują się w dobrych rękach.

zdjecie

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 95570 [zdj] => 2 )