ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

MEDserwis.pl >ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urodycheck

ESTHETIQUE Klinika Zdrowia i Urody

adres:ul. Farysa 62 B, Warszawa

telefon:510-103-473

www:www.esthetique.com.pl

 www.esthetique.medserwis.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Medycyna estetycznaModelowanie sylwetkiSzkolenia dla lekarzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

ESTHETIQUE - Klinika Zdrowia i Urody została stworzona przez Katarzynę i Eugeniusza Mielechow, którzy łącząc swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej dają gwarancję pacjentom Kliniki, że ich uroda jest w dobrych rękach.

Katarzyna Mielechow zajmuje się kosmetyką od 1992 roku. Posiada prestiżowy międzynarodowy dyplom kosmetyczny CIEFEC. Legitymuje się również dyplomem pielęgniarki o specjalności ochrona zdrowia i pielęgnowanie chorych. W ciągu tych 20 lat zdobyła duże doświadczenie w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii. Posiada certyfikaty wielu firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Indywidualne podejście do każdej osoby i właściwe dobranie zabiegów zapewnia znakomite rezultaty.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje doktor nauk medycznych Eugeniusz Mielechow, znany i popularny lekarz nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Prowadzi szkolenia dla lekarzy w całej Unii Europejskiej. Jest promotorem tych zabiegów w Polsce od 1996 r. Dr Eugeniusz Mielechow zapewnia najwyższą jakość zabiegów bezoperacyjnej korekcji zmarszczek oraz powiększania i modelowania ust.

Państwo Mielechow stanowią dobrze dobraną parę, dzięki temu, że doskonale uzupełniają się umiejętnościami i doświadczeniem. Pacjent przed i po korekcji zmarszczek może poddać się odpowiedniej pielęgnacji, która znacząco zwiększa efektywność zabiegów medycyny estetycznej... Makijaż permanentny przed zabiegiem powiększania i modelowania ust sprawi, że usta będą miały wymarzony kształt i kolor...

Państwo Mielechow bywają często zapraszani na międzynarodowe kongresy medycyny estetycznej i kosmetologii, gdzie prezentują swoje zabiegi.

Klientami Kliniki Zdrowia i Urody ESTHETIQUE są również osoby znane z telewizji i pierwszych stron gazet. Lokalizacja gabinetu sprawia, że dojazd do nas od centrum miasta zajmuje 10–15 min. samochodem. Przy gabinecie jest parking dostępny tylko dla klientów.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 95570 [idis] => 3102 )