CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

MEDserwis.pl >CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej check

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej

adres:ul. Marcina Borelowskiego-Lelewela 13, Kraków

telefon:12 421 07 43, 12 294 11 00, 728 835 559

www:www.stomatologiacichon.pl

e-mail:recepcja@stomatologiacichon.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek 8,00 - 20,00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDentystaImplantologiaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetyczna

Informacje dodatkoweic_i

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Krakowie to ekskluzywna w placówka medyczna świadcząca usługi z zakresu implantologii, ortodoncji i stomatologii estetycznej. Nasze Centrum to miejsce w którym o komfort leczenia pacjentów dorosłych i dzieci dbają doświadczeni specjaliści zorientowani w światowych trendach rozwoju wszystkich obszarów stomatologii. Dysponujemy kadrą najlepszych specjalistów, a w diagnostyce i leczeniu pacjentów korzystamy ze sprzętu najnowszej generacji. Oferujemy pacjentom nowoczesne i bezpieczne procedury leczenia, które pozwalają skutecznie zadbać o zdrowie zębów i estetykę uśmiechu.

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Krakowie dysponuje ośmioma gabinetami stomatologicznymi wyposażonymi w komfortowe unity dentystyczne i nowoczesny sprzęt cyfrowy Posiadamy dwie pracowniami RTG na wyposażeniu których znajduje się między innymi nowoczesny tomograf 3D. Na miejscu wykonujemy badania radiologiczne i tomograficzne, co w znacznym stopniu przyspiesza diagnostykę i opracowanie szczegółowego planu leczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zatrudniamy kadrę medyczną o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu, która indywidualny plan leczenia przygotowuje w ścisłej współpracy wszystkich specjalistów; endodonty, periodontologa, implantologa i ortodonty.

Naszą specjalnością jest stomatologia estetyczna. Wiemy jak zadbać o piękny uśmiech naszych pacjentów, dlatego oferujemy usługi stomatologiczne, które gwarantują Państwu pełną metamorfozę uśmiechu. Mistrz swojego fachu, a zarazem właściciel Centrum doktor Bartosz Cichoń przeprowadza zabiegi z zakresu protetyki. Dzięki jego dokładności i zegarmistrzowskiej precyzji połączonej z wysokim poczuciem estetyki nasze Centrum każdy pacjent opuszcza z uśmiechem zadowolenia.

W Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ poza leczeniem protetycznym i implantologicznym specjalizujemy się również w leczeniu ortodontycznym. Jako jeden z nielicznych gabinetów stomatologicznych w Krakowie, leczymy wady zgryzu aparatami ortodontycznymi w systemie Damon.

CICHOŃ Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej znajduje się w centrum Krakowa, przy ul. Marcina Borelowskiego - Lelewela 13. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą stroną www.stomatologiacichon.pl na której udostępniamy METAMORFOZY UŚMIECHU naszych pacjentów oraz pełną ofertą usług jakie świadczymy w naszym Centrum. Serdecznie zapraszamy pacjentów dorosłych i dzieci, nasi specjaliści rozwiążą wszystkie Państwa problemy, dobiorą optymalne metody leczenia. Piękny uśmiech bez stresu i bólu jest na wyciągnięcie ręki, warto się o tym przekonać. Serdecznie zapraszamy.


O nas

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl