Certus Prywatna Lecznica

lekarze specjaliści >Certus Prywatna Lecznica

Certus Prywatna Lecznicacheck

Certus Prywatna Lecznica

adres:ul. Grunwaldzka 156, Poznań

telefon:(61) 860-42-00

www:www.certus.med.pl

e-mail:szpital@certus.med.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

BariatriaChirurdzyChirurdzy dziecięcyChirurgia naczyniowaChirurgia onkologicznaChirurgia plastycznaDermatolodzyDiabetolodzyDietetycyEndokrynolodzyFizjoterapeuciFlebolodzyGastrolodzyGinekolodzyHematolodzyHepatolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLeczenie niepłodnościLeczenie otyłościLekarz chorób zakaźnychLekarze medycyny pracyLekarze medycyny rodzinnejLogopedziMedycyna tropikalnaNeurolodzyOkuliściOrtopedziPediatrzyProktolodzyPsychiatrzyPsycholodzyPulmonolodzyRadiolodzyReumatolodzyUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

medserwis.pl

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie usługami medycznymi świadczonymi przez Prywatną Lecznicę Certus Sp. z o.o.
Nasze wieloletnie doświadczenie – działamy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku – oraz fakt, że zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów i doskonale wykwalifikowany personel, zagwarantują Państwa pracownikom profesjonalne badania.

Ze swej strony możemy Państwu zapewnić wysoką jakość i kompleksowość świadczonych usług oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze medycznej zakładów pracy.

Proponujemy Państwu dwojakiego rodzaju usługi w tym zakresie:

* badania profilaktyczne obejmujące tylko medycynę pracy,
W trosce o dobro Pracodawcy zapewniamy przeprowadzenie badań w jednym dniu, w ciągu kilku godzin po wcześniejszym ustaleniu terminu w jednej z naszych czterech placówek w formie przeprowadzanych badań wstępnych, okresowych i kontrolnych. Oferujemy także możliwość wykonania badań psychotechnicznych, w tym badań psychotechnicznych dla kierowców i badań psychologicznych osób ubiegających się o pozwolenie na broń oraz pracowników ochrony fizycznej.

* abonamenty medyczne,
Zakup proponowanych przez nas abonamentów to podwójna korzyść: taka usługa świetnie sprawdza się jako uzupełnienie systemu motywacyjnego i element kształtowania wizerunku pracodawcy dbającego o swój personel, a równocześnie pozwala zmniejszyć ryzyko nieobecności pracownika z powodu długotrwałych absencji, wynikających ze zbyt późno wykrytych i nieleczonych schorzeń.

Ponadto dla zakładów pracy przygotowaliśmy także ofertę przeprowadzenia w sezonie jesiennym szczepień pracowników przeciwko grypie.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl