Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka 131

lekarze specjaliści >Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka 131

Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka 131check

Centrum Stomatologii DENTALUX - Racławicka 131

adres:ul. Racławicka 131, Warszawa

telefon:222 76 24 59, 22276 37 41

www:www.dentalux.pl

 www.dentaluxraclawicka.medserwis.pl

e-mail:raclawicka@dentalux.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

cała doba 24H 222 76 24 59

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia szczękowaDentystaImplantologiaNocna pomoc medycznaOrtodonciStomatolodzyStomatologia 24hStomatologia dziecięcaStomatologia estetyczna

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Stomatologii Dentalux - Racławicka 131 w Warszawie zaprasza pacjentów 7 dni w tygodniu oraz w święta przez całą dobę! Zapewniamy kompleksowe leczenie oraz całodobową opiekę stomatologiczną. Dyżury są pełnione przez lekarzy z dużym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami zawodowym. Wykonujemy RTG i Pantomogram.

Dzięki świetnie wykwalifikowanemu zespołowi stomatologów, ortodontów, protetyków i implantologów, wspaniałemu personelowi pomocniczemu oraz zastosowaniu nowoczesnych technologii sprawimy, że na Państwa twarzy zawsze będzie gościł piękny uśmiech. Stomatologia estetyczna w Dentalux skupia się na estetyce uśmiechu, bo uroda zaczyna się od uśmiechu, a piękne, zdrowe zęby dodają twarzy dodatkowego blasku.

Stomatolodzy w naszym Centrum prowadzą również działania profilaktyczne, doradzają najmłodszym pacjentom i dorosłym w jaki sposób dbać o zęby i dziąsła, aby zachować je w bardzo dobrym stanie. Celem prowadzonych przez nas działań edukacyjnych w zakresie profilaktyki jest zapobieganie próchnicy i parodontozie. Leczeniem pacjentów z chorobami przyzębia, które bezpośrednio wpływają na wygląd dziąseł, powodują zanik kości znajdujących się pod dziąsłami, a w przyszłości mogą przełożyć się na utratę zębów z powodu parodontozy zajmują się periodontolodzy. Niezależnie od wieku systematyczne wizyty u stomatologa są pierwszym krokiem do osiągnięcia pięknego uśmiechu ponieważ zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób jamy ustnej.

Nasz przyjazny personel oferuje pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Podchodzimy ze zrozumieniem do wszystkich problemów pacjenta, dla każdego indywidualnie ustalamy plan leczenia. Nasi wysoko wykwalifikowani lekarze oferują pacjentom najnowsze, światowe zdobycze w stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii i protetyce. Nowoczesne wyposażenie w połączeniu z wiedzą stomatologiczną naszych lekarzy przekłada się na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Centrum Stomatologii Dentalux - Racławicka 131 pracuje 24H na dobę oferując pacjentom pełny zakres usług stomatologicznych świadczonych zarówno w dzień jak i w nocy. Zapraszamy wszystkie osoby, które maja mało czasu, a zależy im na zdrowych zębach i pięknym uśmiechu.

Umawianie wizyt tel. 222 76 24 59, 222 76 37 41

Dentalux

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl