Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ

MEDserwis.pl >Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃcheck

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ

adres:ul. Marcina Borelowskiego-Lelewela 13, Kraków

telefon:12 421 07 43, 12 294 11 00, 728 835 559

www:www.stomatologiacichon.pl

e-mail:recepcja@stomatologiacichon.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek 8,00 - 20,00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaDentystaImplantologiaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia ProtetykaStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetyczna

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ w Krakowie oferuje pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Kreowanie zdrowych, pięknych uśmiechów w miłej atmosferze, bez stresu i bólu to nasz priorytet. Zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną pacjentom dorosłym i dzieciom. Oferujemy cyfrową diagnostykę 3D i RTG oraz pełny zakres usług stomatologii zachowawczej, endodoncji, implantologii, periodontologii, protetyki, ortodoncji i stomatologii estetycznej. Od początku naszej działalności koncentrujemy się na realizacji indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści pod nadzorem doktora Bartosza Cichonia każdemu pacjentowi przygotują indywidualny plan leczenia stomatologicznego. Zadbamy o Państwa zęby i piękny uśmiech. Potwierdzeniem najwyższych standardów zabiegów przeprowadzanych przez naszych specjalistów są spektakularne metamorfozy uśmiechu naszych pacjentów.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ posiada osiem nowoczesnych, komfortowo urządzonych gabinetów stomatologicznych oraz dwie pracownie wyposażone w cyfrowy sprzęt do diagnostyki. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści o wysokich kwalifikacjach, którzy mogą zagwarantować pacjentom nowoczesne procedury leczenia zgodne z najwyższymi standardami.
Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości komponenty, m.in. implanty z dożywotnią gwarancją. Wykonujemy licówki i korony protetyczne na bardzo wysokim poziomie estetycznym.
Jeśli szukają Państwo specjalistów od spełniania marzeń o pięknym uśmiechu, dobrze Państwo trafili, zapraszamy do Centrum Implantologii i Stomatologii CICHOŃ.

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej CICHOŃ - ul.Marcina Borelowskiego-Lelewela 13 w Krakowie gwarantuje Państwu najwyższą jakość usług stomatologicznych

Zapraszam do umawiania wizyt

Bartosz Cichoń dentysta roku 2019

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl