BONA DEA Medycyna Estetyczna

MEDserwis.pl >BONA DEA Medycyna Estetyczna

BONA DEA Medycyna Estetycznacheck

BONA DEA Medycyna Estetyczna

adres:ul. Wodociągowa 47, Kraków

telefon:602 439 555, 12 431 95 00

www:www.bonadea-krakow.net.pl

e-mail:bonadea@bonadea.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon. - pt. 9:00 - 20:00, sob. 9:00 - 14:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia naczyniowaDermatolodzyDermatolodzy estetyczniDietetycyFizjoterapeuciGinekologia estetycznaMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiOrtopedziUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

BONA DEA Medycyna i Ginekologia Estetyczna to wiodący gabinet medycyny estetycznej w Krakowie, który wyróżnia się kompleksową ofertą zabiegów odmładzających i korygujących urodę oraz indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań każdego pacjenta. W naszej bogatej ofercie mamy zabiegi medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Nasi specjaliści troszczą się o dobór odpowiednich zabiegów korygujących niedoskonałości urody, które dają naturalny efekt odmłodzenia.

Misją naszej działalności jest wysoka jakość, bezpieczeństwo oraz kompleksowość wykonywanych usług, dlatego specjaliści z różnych dziedzin dołączyli do naszego zespołu m.in. psycholog, dermatolog, dietetyk, trener personalny i wielu innych. Kompleksowość usług na najwyższym poziomie to właśnie Bona Dea.

Bona Dea posiada zespół znakomitych specjalistów, którzy starają się sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów, dlatego w trosce o Państwa urodę systematycznie powiększamy ofertę nowoczesnych, nieinwazyjnych zabiegów. Nasi specjaliści w komfortowych warunkach świadczą specjalistyczne zabiegi korygujące urodę naszych pacjentów, zapewniające piękną cerę, idealną sylwetkę i gładkie ciało, a ponadto pozwolą Państwu odprężyć się i zrelaksować.

W Bona Dea wykonujemy zabiegi antycellulitowe i zabiegi wspomagające odchudzanie, masaże i drenaże limfatyczne, oraz zabiegi modelujące sylwetkę wykonywane przy pomocy znakomitego urządzenia Icoone, oraz nowoczesne zabiegi likwidujące miejscowo zlokalizowany tłuszcz. Wykonujemy zabieg Lipo Cryo polegający na zamrażaniu komórek tłuszczowych oraz ujędrniający i poprawiający wygląd skóry zabieg urządzeniem Venus Freeze, które wykorzystuje wielobiegunowe fale radiowe z impulsem magnetycznym.

Bona Dea Medycyna i Ginekologia Estetyczna jest jedynym w Małopolsce certyfikowany gabinetem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging. W Bona Dea szczycimy się kadrą lekarską o bardzo wysokich kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu, dlatego możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi. Obsługujemy pacjentów w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. Mamy poczucie spełnienia gdy uśmiech pojawia się na zadowolonych Państwa twarzach i właśnie z niego czerpiemy energię do dalszych działań.

Bona Dea posiada komfortowe warunki do prowadzenia szkoleń, konferencji oraz do prowadzenia współpracy w zakresie organizacji i koordynacji badań klinicznych.

Bona Dea poleca odwiedzanie swojej strony internetowej www.bonadea-krakow.net.pl oraz naszego fun page na portalach Facebook, Google + oraz Twitter, w zamian oferujemy Państwu co miesiąc wiele nowoczesnych zabiegów w atrakcyjnych cenach.Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl