BartFan - producent i dystrybutor zdrowej żywności

lekarze specjaliści >BartFan - producent i dystrybutor zdrowej żywności

BartFan - producent i dystrybutor zdrowej żywnościcheck

BartFan - producent i dystrybutor zdrowej żywności

adres:ul. Podmiejska 37, Piekary Śląskie

telefon:32 380 20 65, 32 291 16 85

www:bartfan.eu

e-mail:biuro@bartfan.eu

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Zdrowa żywność

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

BartFan - producent i dystrybutor zdrowej żywności oferuje Państwu następujące produkty:

Czekolady - słodzone stewią, ksylitolem i fruktozą. W naszej ofercie znajdziecie czekolady gorzkie i deserowe bez cukru, glutenu i laktozy. Czekolady mleczne i śmietankowe także nie zawierają cukru czy glutenu, ale mają laktozę pochodzącą z mleka.

Bakalie w czekoladzie - śliwki w czekoladzie deserowej, orzechy laskowe w czekoladzie gorzkiej, orzechy laskowe w w czekoladzie mlecznej z cynamonem, rodzynki w czekoladzie gorzkiej.
Spożywanie słodyczy z czekolady przynosi wiele korzyści, poprawia nastrój, zmniejsza ryzyko chorób sercowo-naczyniowych i raka trzustki, ale duża ilość cukru zawarta w czekoladzie negatywnie wpływa na nasz organizm. Alternatywą są produkowane przez firmę BartFan słodycze z czekolady bez cukru.

Dżemy i smarowidła - pyszne, zdrowe, produkowane według własnej sprawdzonej receptury dżemy w 15 smakach, powidła śliwkowe oraz smarowidła gruszkowo-jabłkowe lub śliwkowo-gruszkowo-jabłkowe. Słodzone fruktozą lub ksylitolem z myślą o diabetykach, z bardzo wysoką zawartością owoców.

Pralinki i batony (marcepanowe, orzechowe, chałwowe, galaretki) - praliny marcepanowe w 3 smakach do wyboru, michałki z amarantusem, chałwa bakaliowa w czekoladzie mlecznej z fruktozą, praliny chałwowe oraz galaretki w 2 różnych smakach: czarna porzeczka i ananas lub owocowe w czekoladzie. Batony z orzechami laskowymi w czekoladzie mlecznej i nadziewane nugatem w czekoladzie gorzkiej. Wszystkie bez cukru, słodzone ksylitolem lub fruktozą.

Masła orzechowe - zrobione w 100% z różnych orzechów m.in. laskowych, ziemnych, arachidowych, a nawet kokosowych bez dodatku cukru, soli czy oleju. Wyprodukowane z myślą o osobach uprawiających sport. Poprawiają wytrzymałość mięśni oraz wydolność tlenową organizmu. Naturalne masła z orzeszków arachidowych są źródłem witaminy E i bezcennych kwasów Omega-9.

Słodziki - fruktoza (cukier owocowy) to świetny zamiennik tradycyjnego cukru (glukozy) szczególnie dla diabetyków. Ze względu na o wiele niższy indeks glikemiczny znacznie mniej wpływa na zwiększanie poziomu cukru we krwi. Cukier owocowy nie trafia bezpośrednio do krwioobiegu, ale ulega metabolizmowi w wątrobie, gzie jest przetwarzany w glikogen i tłuszcze.

Chrupki - kukurydziane bez dodatków słodzących i smakowych nie zawierające glutenu i laktozy, które może spożywać każdy niezależnie od wieku i stanu zdrowia. Chrupki kukurydziane smakowe zawierające różne dodatki: orzechy, cebulkę, ser lub inne dodatki są smaczne, ale bardziej kaloryczne.

Cukierki - w naszej ofercie mamy cukierki bezglutenowe marki DeBron. Słodycze bez glutenu to doskonała alternatywa dla osób uczulonych na białko pszenicy oraz dla osób zwracających uwagę na ilość przyjmowanych kalorii.

Żelki - bez cukru i glutenu chętnie spożywane przez konsumentów w każdej grupie wiekowej, uwielbiają je dzieci, z przyjemnością sięgają po nie dorośli Dostępne u nas są żelki o różnych smakach i kształtach: owocowe, Pokerfruit, malinowe i wiśniowe, oraz o smaku coli.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą oferowanych przez nas produktów!

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl