Zabiegi ginekologii estetycznej

MEDserwis.pl >Zabiegi ginekologii estetycznej

Zabiegi ginekologii estetycznej

Zabiegi ginekologii estetycznej
Kobiece problemy ginekologiczne często są powodem do wstydu, całkowicie niepotrzebnie, ponieważ często opóźnia to zwrócenie się o pomoc. Pierwsze dolegliwości powinny być sygnałem, iż organizm potrzebuje interwencji. Współczesna technologia pozwala skorzystać z szeregu rozwiązań, które pomogą w zwalczeniu poszczególnych problemów.

Ginekologia estetyczna w Krakowie

Wiele kobiet po przebytym porodzie zauważa wstydliwy problem nietrzymania moczu, może on dotknąć każdej - niezależnie od wieku. Zdecydowana i błyskawiczna reakcja jest niezbędna, by leczenie mogło szybko przynieść spodziewane rezultaty. Warto wiedzieć, ze ginekologia estetyczna w Krakowie jest całkowicie bezpieczna, nie ma również konieczności stosowania skalpela. O wiele lepszą alternatywą jest bezinwazyjne niwelowanie wszelkich niedogodności. W ten sposób przywraca się satysfakcję ze stosunków seksualnych i samoakceptację. Nawiązując do nowoczesnej odsłony ginekologii estetycznej nie można pominąć fotela BTL Esmella, który działa na podstawie fal elektromagnetycznych. Podczas zabiegu pacjentka odczuwa pełen komfort, podczas gdy wspomniane fale stymulują do wzmożonej pracy mięśnie dna miednicy. Należy podkreślić, że jest to metoda całkowicie bezbolesna, a jeden zabieg trwa maksymalnie 35 minut, nie ma potrzeby przechodzenia żadnej rekonwalescencji tuż po nim. Podobne efekty można osiągnąć przez stosowanie tak zwanych kul gejszy, jednak na to potrzeba znacznie więcej czasu. Warto regularnie powtarzać zabiegi na fotelu, zwłaszcza gdy problemy w okolicach intymnych utrzymują się dłuższy czas. W zamian otrzymuje się zwiększoną pewność siebie oraz zwiększoną satysfakcję z życia seksualnego.
Zabiegi ginekologii estetycznej

Kwas hialuronowy, lasoterapia oraz mezoterapia

Szeroko rozumiana ginekologia estetyczna w Krakowie zajmuje się ponadto rozwiązywaniem problemu suchości miejsc intymnych. W celu podjęcia leczenia w tym zakresie stosuje się kwas hialuronowy, wstrzykiwany w problematyczne miejsca. Efekt rewitalizacji miejsc intymnych jest zauważalny dość szybko, można również zniwelować ewentualne defekty anatomiczne. W drodze przygotowania do zabiegu należy pozbyć się owłosienia w leczonych miejscach, gdyż przed rozpoczęciem działań aplikowane jest znieczulenie miejscowe. Preparat wstrzykuje się przy zastosowaniu kaniuli, a następnie osoba wykonująca zabieg rozprowadza kwas pod powłokami skórnymi. Jeżeli kobieta boryka się z kilkoma problemami natury intymnej jednocześnie, ginekologia estetyczna w Krakowie zdecydowanie pomoże w drodze lasoterapii. To jedna z najbardziej skutecznych metod zwalczania nietrzymania moczu, suchości pochwy, czy braku komfortu podczas współżycia. To wszystko może się zmienić, bez bólu, bez długotrwałej lekoterapii i innych nieskutecznych metod. Dzięki laserowi Mona Lisa Touch powyższe problemy odejdą w zapomnienie na długi czas. Ostatnim z zabiegów, o którym warto powiedzieć jest mezoterapia igłowa Magellan, która pobudzi tkanki do regeneracji i odzyskania elastyczności. Na potrzebę rewitalizacji okolic intymnych może wpłynąć przecież wiele czynników, których skutki będą w dogodny sposób zniwelowane.

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl