Top 5 waporyzatorów przenośnych 2019

MEDserwis.pl >Top 5 waporyzatorów przenośnych 2019

Top 5 waporyzatorów przenośnych 2019

medserwis.pl
Choć waporyzatory przenośne cieszą się dużą popularnością, łatwo spotkać się z opinią, że para, którą się z nich inhalujemy nie jest tak wysokiej jakości, jak ta pochodząca z waporyzatorów stacjonarnych. Nie jest to do końca prawda. Najlepsze z dostępnych obecnie na polskim rynku urządzeń tego typu czyli model Mighty, światowej klasy producenta Storz & Bickel, dostarcza dymu niemal tak łagodnego i smacznego, jak ten ze stacjonarnych wersji. W tym krótkim zestawieniu przyjrzymy się najlepszym waporyzatorom przenośnym.

1. Mighty Vaporizer

Producenta, jakim jest Storz & Bickel nikomu, kto miał choć niewielką styczność z tematem waporyzacji, nie trzeba przedstawiać. To ich dziełem jest bezspornie najlepszy sprzęt z tej gałęzi urządzeń do inhalowania się dymem z ziół lub tytoniu – czyli stacjonarny Volcano Vaporizer. Mighty również trzyma bardzo przyzwoity poziom. Mimo faktu, że model pochodzi sprzed kilku lat, wciąż jest bezkonkurencyjny w zestawieniu z innymi modelami, pochodzącymi od pozostałych producentów. Dym jest łagodny, smaczny i bardzo delikatny. Żywotność baterii to dwie godziny. Urządzenie posiada funkcję samoistnego wyłączania się w momencie dłuższej bezczynności – na wypadek, gdyby użytkownik o tym zapomniał. Jest naprawdę prosty w użyciu, będzie się więc doskonale nadawać dla wszystkich, którzy kupują pierwszy waporyzator.

Mighty Vaporizer

2. Arizer Solo 2 Vaporizer

Przyczyną, dla której umieszczamy Solo 2 na drugim miejscu jest bardzo pojemna bateria. Urządzenie może pracować praktycznie trzy godziny bez potrzeby ponownego korzystania z gniazdka. Ten model jest kompaktowy, dobrze leży w dłoni oraz cechuje się łatwą obsługą. Do tego – czas podgrzewania suszu to zaledwie 20 sekund. Możemy więc spokojnie polecić Solo 2 wszystkim, którzy żyją w dużym pośpiechu. Do zalet tego waporyzatora można też zaliczyć niewątpliwie bardzo korzystny stosunek ceny do jakości otrzymywanego urządzenia. Firma Arizer zdecydowanie stanęła na wysokości zadania.

Arizer Solo 2 Vaporizer

3. Crafty Vaporizer

Można powiedzieć, że jest to wersja waporyzatora dla miłośników marki Storz & Bickel, którzy mają nieco mniejszy budżet do dyspozycji. Crafty produkuje pyszną parę, jednak – długość działania baterii to 45 minut. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że ten model nie posiada wyświetlacza. Proces podgrzewania suszu kontrolujemy za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej w naszym smartfonie. Czas oczekiwania na podgrzanie ziół to 90 sekund. Pomimo tych drobnych niedogodności – jest to niewątpliwie model, który warto brać pod uwagę, gdy planujemy zakup nowego waporyzatora.

Crafty Vaporizer

4. Fenix 2.0 Vaporizer

Fenix należy do dobrze rozpoznawalnych marek waporyzatorów. Ten model może być interesujący ze względu na dużą pojemność baterii (4400 mAh) oraz możliwość zapakowania aż 0,3 gramów suszu, co umożliwia dłuższe sesje inhalacyjne. Model jest wyposażony w wyświetlacz – pozwala to na kontrolę procesu podgrzewania oraz temperatury, w jakiej będzie powstawać para, nasączona wyciągiem z ziół. Czas nagrzewania wynosi 30 sekund. W odróżnieniu od większości dostępnych obecnie waporyzatorów, nie łączy podgrzewania konwekcyjnego z kondukcyjnym, oferując wyłącznie konwekcję.

Fenix 2.0 Vaporizer

5. Boundless CF Vaporizer

Fakt, że niskobudżetowe produkty Boundless cieszą się dużym powodzeniem nie powinien dziwić. Producent proponuje przyzwoite rozwiązania praktycznie za połowę ceny, jakiej oczekuje Storz & Bickel za model Mighty. Urządzenie jest naprawdę niewielkie. Bateria jest jego stałą częścią składową – nie uda nam się jej wyjąć. Czas działania to około 50 minut. Walory smakowe pary, którą się inhalujemy, nie są dla bardzo wysublimowanych smakoszy, lecz nie można też twierdzić, że nie spełniają podstawowych standardów, jakich oczekuje dzisiejszy klient.

Ten krótki przegląd nie wyczerpuje naturalnie wszystkich możliwości, jakie daje nam dzisiejszy polski rynek waporyzatorów. Na koniec mała przestroga: lepiej nie sprowadzać sprzętu do waporyzacji z dalszych stron świata, co nie jest większym problemem w dobie internetu. Ryzykujemy w ten sposób brak dostępu do pomocy technicznej, serwisu oraz części zamiennych w razie awarii.

Boundless CF Vaporizer

Wszystkie te waporyzatory kupisz bez problemu przez internet, np. w sklepie KonopnySklep.com.pl

 

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Skuteczne usuwanie blizn sposobami domowymi więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl