Przejmij kontrolę nad skórą!

MEDserwis.pl >Przejmij kontrolę nad skórą!

Przejmij kontrolę nad skórą!

Twoja skóra jest wiotka i mało napięta? A może marzysz o tym, by pozbyć się cellulitu i mieć smukłe uda? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałaś „tak”, umów się na zabieg Thermage.

Nie zawsze czujemy się dobrze we własnej skórze. Zmarszczki, cellulit czy wiotka, mało elastyczna, a przy tym nieestetycznie wyglądająca skóra mogą dodać nam lat i skutecznie odebrać pozytywną energię, którą mamy w sobie. I choć proces starzenia się skóry jest naturalny, nie oznacza to wcale, że musimy się na niego tak po prostu godzić. Jeśli chcesz sprawić, by Twój wygląd odzwierciedlał młodzieńczy stan Twojego ducha, skorzystaj z oryginalnego zabiegu Thermage.

Lecznicze ciepło

Zabieg Thermage jest jedną ze skuteczniejszych metod walki ze zmarszczkami, wiotką skórą czy cellulitem. Jest oparty na metodzie radiofrekwencji (RF) znanej i wykorzystywanej w medycynie od lat. Teraz trafiła ona również do gabinetów medycyny estetycznej w służbie piękna. Zabieg polega na podgrzaniu skóry właściwej i tkanki podskórnej, co powoduje skrócenie starych włókien kolagenowych i pobudzenie produkcji nowych. Dzięki temu skóra zaczyna sama się regenerować: odzyskuje elastyczność, staje się bardziej napięta, a zmarszczki – wygładzone. Dzięki unikalnej technologii i odpowiednio zaprojektowanym końcówkom zabiegowym urządzenia zabieg może być wykonany praktycznie na każdej części ciała: twarzy, podbródku, szyi, dekolcie, ramionach, brzuchu, udach, pośladkach itd. Jako jeden z niewielu sprzętów umożliwia również wykonanie liftingu powiek bez skalpela! Efekty zabiegu są widoczne natychmiastowo i narastają wraz z syntezą nowego kolagenu w okresie nawet do roku, co oznacza, że kuracja jest szybka i nie wymaga powtarzania. Zastanawiasz się, czy Thermage jest dla Ciebie?

Zdecydowanie tak, jeśli chcesz szybko ujędrnić swoje ciało i twarz oraz pozbyć się zmarszczek, nie martwiąc się o skutki uboczne czy długi okres rekonwalescencji.

Zalety zabiegu Thermagezdjecie

l!Skuteczność. Pierwsze zmiany w wyglądzie są widoczne tuż po zabiegu, a efekt „wow” narasta do 6. miesięcy po zabiegu wraz z syntezą nowych włókien kolagenowych.

2!Nieinwazyjność. Tak, lifting bez skalpela jest możliwy!

3!Bezpieczeństwo. Dziesiątki tysięcy przeprowadzonych zabiegów na całym świecie potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo.

4!Szerokie spektrum działania. Zabieg można wykonać prawie na każdą część ciała.

5!Bez okresu rekonwalescencji. Już następnego dnia po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych zajęć.

6!Długotrwałe efekty. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do kilku lat.

zdjecie

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl