Frost – profesjonalny sprzęt chłodniczy

MEDserwis.pl >Frost – profesjonalny sprzęt chłodniczy

Frost – profesjonalny sprzęt chłodniczy

Frost – profesjonalny sprzęt chłodniczy
Profesjonalne urządzenia chłodnicze to niezbędny sprzęt, który musi znaleźć się w wyposażeniu każdego szpitala, przychodni, apteki czy laboratorium. Umożliwiają przechowywanie leków, krwi, osocza, próbek, substancji i odczynników chemicznych w optymalnych warunkach.

Urządzenia dla laboratoriów i szpitaliPodmioty medyczne potrzebują nowoczesnych urządzeń chłodniczych, które umożliwią im przechowywanie leków, próbek, odczynników chemicznych i biologicznych oraz innych substancji w optymalnych warunkach. Najlepiej wybierać sprzęt energooszczędny, funkcjonalny, a do tego gwarantujący bezpieczeństwo składowanych preparatów.

W laboratoriach i szpitalach niezbędne są:

 • lodówki laboratoryjne,

 • lodówki na szczepionki,

 • chłodziarko-zamrażarki,

 • chłodziarki laboratoryjne,

 • chłodziarki farmaceutyczne,

 • chłodziarki do krwi,

 • szafy chłodnicze.


Urządzenia dostępne na rynku produkowane są z wysokiej jakości materiałów. Są ciche, proste w obsłudze i pozwalają zdalnie sterować temperaturą. Do tego posiadają liczne zabezpieczenia i czujniki, które stale monitorują poprawność działania sprzętu, takie jak:

 • elektroniczny sterownik temperatury,

 • alarm dźwiękowy i wizualny informujący o przekroczeniu temperatury,

 • alarm uszkodzonego czujnika temperatury,

 • alarm uchylonych drzwi,

 • wbudowany systemem rejestracji temperatury i parametrów pracy urządzenia,

 • ekologiczny system chłodzenia zapewniający jednolitą temperaturą w środku,

 • mechaniczny zamek drzwi,

 • automatyczny system domykania drzwi.


Wysokiej klasy komponenty sprawiają, że nie musimy się martwić o to, że pozostawione w nich leki, próbki lub inne odczynniki ulegną uszkodzeniu i będzie trzeba oddać je do utylizacji. Warto dodać, że urządzenia do laboratoriów i szpitali można zakupić w różnych rozmiarach oraz pojemności. Dzięki temu można z łatwością dopasować sprzęt do rozmiarów oraz potrzeb placówki.

Sprzęt dla aptekNa wyposażeniu każdej apteki, poza lekami, powinny znaleźć się również wysokiej jakości chłodziarki farmaceutyczne. Urządzenia muszą spełniać wyśrubowane wymogi jakościowe. Wynika to z faktu, że niektóre grupy leków, kropli, szczepionek czy zastrzyków dożylnych wymagają określonej temperatury składowania.

Podkreślić należy, że nawet lekkie wahania temperatury mogą doprowadzić do uszkodzenia drogich odczynników czy leków. W związku z tym bardzo ważne jest utrzymanie stałej temperatury. Gwarantują to profesjonalne urządzenia medyczne, które mają zamontowany szereg alarmów wizualnych oraz akustycznych, które informują o podwyższeniu lub obniżeniu temperatury wewnątrz danego sprzętu, uchylonych drzwiach czy uszkodzeniu czujnika temperatury.

Urządzenia chłodnicze tworzone z myślą o aptekach pomagają w realizacji specyficznych wymagań dotyczących przechowywania leków. Do tego zapewniają optymalną ochronę wysokiej jakości preparatów i wrażliwych medykamentów. Warto dodać, że tego typu urządzenia chłodnicze gwarantują bezpieczeństwo i stabilność przechowywanych leków.

Podobnie jak lodówki laboratoryjne czy chłodziarko-zamrażarki, posiadają systemy zabezpieczeń, m.in. zamek na klucz, aby osoby nieupoważnione nie miały do nich dostępu. Ponadto mają szereg udogodnień, w tym regulowane nóżki i kółka, które umożliwiają łatwe ich przemieszczanie i przesuwanie, tak aby zapewnić do nich wygodny dostęp.

Urządzenia chłodnicze od FrostPotrzebujesz profesjonalnego sprzętu chłodniczego do szpitala, przychodni, apteki albo laboratorium? Zapoznaj się z szeroką ofertą sprzętu medycznego od Frost.

To firma, która działa na polskim rynku od 1993 roku. Może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży najlepszego sprzętu laboratoryjnego oraz medycznego. Oferta urządzeń chłodniczych jest zróżnicowana, dzięki czemu każdy wybierze sprzęt dopasowany do potrzeb i specyfiki placówki.

W ofercie Frost znajdują się urządzenia chłodnicze i laboratoryjne od renomowanych polskich oraz zagranicznych producentów, takich jak Liebherr, Tefcold, Bolarus, GRAM, Frimed czy Arctiko.

Urządzenia chłodnicze od Frost to gwarancja najwyższej jakości, wydajności i bezpieczeństwa. Będą służyć placówkom medycznym przez długie lata. Co więcej, są dostępne w atrakcyjnych cenach!

 

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl