ELMED Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej - Elżbieta Rosiak

MEDserwis.pl >ELMED Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej - Elżbieta Rosiak

ELMED Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej - Elżbieta Rosiakcheck

ELMED Centrum Terapii i Diagnozy Holistycznej - Elżbieta Rosiak

adres:ul. Nowa 29/31 lok. 28, Łódź

telefon:42 674 38 14,
kom. 605 957 481

www:www.elmed.medserwis.pl

 www.elmed.medserwis.pl

e-mail:elaro@op.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4

Godziny pracyic_i

Pn.: 10.00-17.00, Wt.: 14.00-20.00, Śr.: 10.00-17.00, Cz.: 14.00-20.00, Pt.: 10.00-17.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Medycyna holistyczna

Informacje dodatkoweic_i

Aparat BICOM numer 1 na świecie w leczeniu chorób przewlekłych i ostrych. Ponad 450 terapii na jednostki chorobowe.


CO TO JEST TERAPIA BIOREZONANSOWA - ZASADY DZIAŁANIA APARATU BICOM

W terapii biorezonansowej wykorzystuje się przejęty z medycyny chińskiej system meridianów i punktów akupunkturowych . Sam termin TERAPIA BIOREZONANSOWA (BRT) został stworzony w 1987 roku na określenie „terapii drganiami własnymi pacjenta”. Pierwszy aparat został skonstruowany w niemieckim Instytut fur Regulative Medizin ( Regumed , dawniej : Brugemann Institiut ) , gdzie opracowano sterowane komputerowo urządzenia do diagnostyki i terapii biorezonansowej pod nazwą BICOM ( Bio-Communication).

W terapii wykorzystuje się istniejące w organiźmie człowieka i wokół niego drgania elektromagnetyczne (biosy gnały), które są nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych i nimi sterują. Poza fizjologicznymi (harmonicznymi) drganiami elektromagnetycznymi w organizmie człowieka istnieją również drgania patologiczne (dysharmoniczne), zakłócające , wywołane np. : obciążeniem ustroju toksynami, zranieniami, infekcjami,niewyleczonymi chorobami,szkodami jatrogennymi. Sume drgań fizjologicznych i patologicznych określa się mianem drgań własnych organizmu pacjenta. Spektrum tych drgań rozciąga się od ekstremalnych długich po bardzo krótkie fale. Ponieważ drgania własne organizmu mają naturę elektromagnetyczną można je wychwycić , zarówno z powierzchni skóry, jak i z tkanek oraz narządów za pomocą specjalnych elektrod (efekt antenowy) i za pomocą przewodu doprowadzić do urządzenia terapeutycznego. Terapeuta dysponuje różnorodnymi wielowarstwowymi elektrodami BICOM : ręcznymi i stopowymi stosowanymi do terapii podstawowej, elektrodami miękkimi, guzikowymi, spiralnymi, żebrowymi, punktowymi. Pole magnetyczne elektrod jest niezwykle małe i służy jedynie przekazywaniu informacji. Drgania te są przetwarzane dzięki nowoczesnej elektronice ( aparat BICOM) w drgania terapeutyczne, przy czym nie są dodawane inne lub technicznie wytworzone częstotliwości. Drgania terapeutyczne przekazywane są z powrotem z urządzenia do organizmu pacjenta, przy czym częstotliwości harmoniczne są sprzęgane dodatnio ( dodatnie sprzężenie zwrotne) a dysharmoniczne ujemnie,a więc inwertowane (ujemne sprzężenie zwrotne). Działanie terapeutyczne przebiega nie w urządzeniu, lecz w samym organizmie pacjenta. Elektromagnetyczne pole pacjenta reaguje natychmiast na dokładnie dopasowany sygnał terapeutyczny i z kolei przekazuje do urządzenia BICOM zmieniony wzorzec drgań. Proces ten ciągle się powtarza w ułamkach sekund. W ten sposób patologiczne sygnały są w organizmie redukowane a w końcu wygaszane, a fizjologiczne siły regulacyjne ustroju zaczynają prawidłowo sterować procesami biologicznymi. Na skutek poprawy biofizykalnego stanu energetycznego pacjenta dochodzi stopniowo do poprawy procesów biochemicznych-normalizacji i wyleczenia.

Do pamięci komputera wprowadzone są programy terapeutyczne zakodowane pod trzycyfrowymi numerami. Wszystkie konieczne parametry ( najczęściej 8) ustawiane są elektronicznie. Czas trwania terapii jest również zaprogramowany , po jego upływie aparat wyłącza się sam.

Użytkownik aparatu dysponuje podręcznikiem komputerowych programów terapeutycznych zawierającym również propozycje elektrod i ich rozmieszczenie. Wybór programu terapeutycznego wiąże się z dokładnym wywiadem chorobowym oraz diagnozą.

Poszczególne parametry można zmienić zgodnie z wymaganiami, dopasowując do danego przypadku, np. zwiększając osłabienie lub wzmocnienie drgań terapeutycznych.

JEŚLI CHCESZ LECZYĆ SIĘ TYM APARATEM LUB MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA,DZWOŃ (42) 674-38-14, kom. 605 957 481

Galeriaic_at

1
2
3
4

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Skuteczne usuwanie blizn sposobami domowymi więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl