Centrum Terapii Laserowej

MEDserwis.pl >Centrum Terapii Laserowej

Centrum Terapii Laserowejcheck

Centrum Terapii Laserowej

adres:ul. Komuny Paryskiej 56, Wrocław

telefon:502 475 502, 71 330 31 13, 71 330 31 11

www:www.centrumterapiilaserowej.pl

e-mail:laser@ctl.wroc.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9

Godziny pracyic_i

poniedziałek – piątek 9,00 – 19,00, sobota - niedziela zamknięte

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Terapii Laserowej - Wrocław, ul.Komuny Paryskiej 56 specjalizuje się w laseroterapii, chirurgii dermatologicznej, fizykoterapii nuklearnej oraz w zabiegach odmładzających i rewitalizujących skórę. Nasi specjaliści oferują Państwu bardzo szeroki zakres innowacyjnych zabiegów poprawiających kondycję skóry twarzy i ciała. Nasi specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w laserowym leczeniu wielu dolegliwości i schorzeń dermatologicznych dotykających naszą skórę. Skutecznie leczymy nadpotliwość, trądzik, trądzik różowaty, blizny potrądzikowe, przeprowadzamy laserowe zabiegi zamykania naczynek i usuwania tatuaży.

Centrum Terapii Laserowej jest nowoczesną placówką, posiadamy najnowszej generacji sprzęt do diagnostyki i zabiegów leczniczych oraz znakomitą kadrę specjalistów, która świadczy usługi medyczne. Nasi lekarze to wybitni specjaliści posiadający ogromne doświadczenie w diagnostyce dermatoskopowej zmian skórnych, oraz w bezpiecznych, bezbolesnych zabiegach usuwania znamion skórnych i innych szpecących skórę narośli, takich jak; pieprzyki, brodawki, kurzajki, włókniaki, kłykciny.

Centrum Terapii Laserowej oferuje Państwu profesjonalną diagnostykę dermatoskopową, badanie to pozwala naszym specjalistom na precyzyjne zróżnicowanie zwykłych zmian barwnikowych od zmian zagrażających zdrowiu pacjenta. Dzięki temu badaniu lekarz może dokonać wyboru optymalnej, bezpiecznej dla naszego zdrowia metody usuwania zmian skórnych, która będzie dostosowana do charakteru tych zmian.

Centrum Terapii Laserowej w swojej bogatej ofercie posiada również zabiegi z zakresu laserowej medycyny estetycznej. Polecamy zabiegi modelowania i odmładzania skóry twarzy i ciała, zabiegi mezoterapii, wypełniania zmarszczek i modelowania ust. Do wykonywania zabiegów usuwania blizn i rozstępów, usuwania przebarwień oraz depilacji laserowej wykorzystujemy nowoczesna urządzenia laserowe. W naszym salonie kosmetycznym mogą Państwo skorzystać z zabiegów wyszczuplających, odmładzających i rewitalizujących skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Centrum Terapii Laserowej zaprasza pacjentów na nowoczesną terapię MBST®. Posiadamy nowoczesną aparaturę i ogromne doświadczenie w terapii schorzeń narządów ruchu, która opiera się na wykorzystaniu rezonansu magnetycznego do nieinwazyjnego leczenia bólu i schorzeń zwyrodnieniowych stawów, kości, ścięgien, świeżych zmian pourazowych oraz osteoporozy.Dolegliwości związane ze schorzeniami narządów ruchu można efektywnie i bezpiecznie leczyć korzystając z oferowanej przez nas terapii MBST®

Centrum Terapii Laserowej przy ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej i Dermatologicznej. Nasi specjaliści chętnie dzielą się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, szkolimy lekarzy w zakresie laseroterapii. Dumni jesteśmy z tego, że w wielu nowo powstających ośrodkach medycyny estetycznej pracują lekarze, którzy u nas zdobywali podstawy posługiwania się nowoczesnymi laserami.

Centrum Terapii Laserowej - Wrocław, ul. Komuny Paryskiej 56 zaprasza na konsultacje, badania i zabiegi. Umawianie wizyt; tel. 502 475 502, 71 330 31 13, 71 330 31 11


medserwis.pl

Zapraszamy na terapię MBST®, która skutecznie łagodzi dolegliwości i ból narządów ruchu.

Terapia MBST® jest metodą bezinwazyjną i przebiega w warunkach komfortowych dla pacjenta. Zabieg polega na poddawaniu pacjenta działaniom fal o określonej częstotliwości, które powodują stymulację komórek do odbudowy utraconych czy uszkodzonych tkanek, kości i chrząstek. Dzięki regeneracji tkanki chrzęstnej lub kostnej bóle ulegają wyraźnemu złagodzeniu lub ustępują całkowicie, a sprawność ruchowa zostaje przywrócona już po kilku zabiegach. Z przeprowadzonych badań wynika, że terapia MBST® jest skuteczna i przynosi pacjentom długofalowe efekty, nie powodując żadnych skutków ubocznych.
Terapia MBST® ma szerokie zastosowanie również w leczeniu urazów sportowych, jak i innych kontuzji oraz wypadków na które narażone są osoby uprawiające sport wyczynowo lub amatorsko.

Centrum Terapii Laserowej zaprasza na innowacyjne zabiegi. Sprawdź jak działa terapia MBSTR
Choroba zwyrodnieniowa stawów. Urazy stawów. Bóle kręgosłupa

medserwis.pl

Kwalifikacja do leczenia:

Prosimy pacjentów o kontakt z rejestracją w celu umówienia się na wizytę kwalifikacyjną.
Numery telefonów: 502 475 502, 71 330 31 13, 71 330 31 11


Galeriaic_at

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Aktualności

Jak skutecznie usuwać blizny sposobami domowym więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl