Centrum Terapii Laserowej

lekarze specjaliści >Centrum Terapii Laserowej

Centrum Terapii Laserowejcheck

Centrum Terapii Laserowej

adres:ul. Komuny Paryskiej 56, Wrocław

telefon:502 475 502, 71 330 31 13, 71 330 31 11

www:www.centrumterapiilaserowej.pl

e-mail:laser@ctl.wroc.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek – piątek 8,00 – 19,00, sobota - niedziela zamknięte

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyChirurgia plastycznaDermatolodzy estetyczniMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiRehabilitanci

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Terapii Laserowej - Wrocław, ul.Komuny Paryskiej 56 specjalizuje się w laseroterapii, chirurgii dermatologicznej, fizykoterapii nuklearnej i laserowej medycynie estetycznej. Nasi lekarze to wybitni specjaliści posiadający ogromne doświadczenie w diagnostyce dermatoskopowej zmian skórnych, oraz w bezpiecznych zabiegach usuwania znamion skórnych i innych szpecących skórę narośli , takich jak; pieprzyki, brodawki, kurzajki, włókniaki. Profesjonalna diagnostyka dermatoskopowa umożliwia wybór bezpiecznej, optymalnej metody usuwania zmian skórnych, dostosowanej do charakteru tych zmian.
Lekarze pracujący w naszym Centrum posiadają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w skutecznym leczeniu trądziku, trądziku różowatego, blizn potrądzikowych oraz w przeprowadzaniu laserowych zabiegów zamykania naczynek i usuwania tatuaży.

Centrum Terapii Laserowej w swojej bogatej ofercie posiada również zabiegi z zakresu laserowej medycyny estetycznej. Polecamy zabiegi modelowania i odmładzania skóry twarzy i ciała, zabiegi mezoterapii, wypełniania zmarszczek i modelowania ust. Do wykonywania zabiegów usuwania blizn i rozstępów, usuwania przebarwień oraz depilacji laserowej korzystamy z nowoczesnych urządzeń laserowych. W naszym salonie kosmetycznym mogą Państwo skorzystać z zabiegów wyszczuplających, odmładzających i rewitalizujących skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Nasze Centrum należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Laserowej i Dermatologicznej.Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą i doświadczeniem, szkolimy lekarzy w zakresie laseroterapii. Dumni jesteśmy z tego, że w wielu nowo powstających ośrodkach medycyny estetycznej pracują lekarze, którzy u nas zdobywali podstawy posługiwania się nowoczesnymi laserami.


medserwis.pl

Centrum Terapii Laserowej - Wrocław, ul. Komuny Paryskiej 56 zaprasza na konsultacje i zabiegi.
Umawianie wizyt; tel. 502 475 502, 71 330 31 13, 71 330 31 11


Centrum Terapii Laserowej zaprasza pacjentów na innowacyjną terapię schorzeń stawów. Posiadamy nowoczesną aparaturę i ogromne doświadczenie w terapii MBST®, która opiera się na wykorzystaniu rezonansu magnetycznego do nieinwazyjnego leczenia bólu i schorzeń zwyrodnieniowych stawów, kości, ścięgien, świerzych zmian pourazowych oraz osteoporozy. Dolegliwości związane ze schorzeniami narządu ruchu można efektywnie i bezpiecznie leczyć korzystając z oferowanej przez nas terapii.

Terapia MBST® jest metodą bezinwazyjną i przebiega w warunkach komfortowych dla pacjenta. Zabieg polega na poddawaniu pacjenta działaniom fal o określonej częstotliwości, które powodują stymulację komórek do odbudowy utraconych czy uszkodzonych tkanek, kości i chrząstek. Dzięki regeneracji tkanki chrzęstnej lub kostnej bóle ulegają wyraźnemu złagodzeniu lub ustępują całkowicie, a sprawność ruchowa zostaje przywrócona już po kilku zabiegach. Z przeprowadzonych badań wynika, że terapia MBST® jest skuteczna i przynosi pacjentom długofalowe efekty, nie powodując żadnych skutków ubocznych.
Terapia MBST® ma szerokie zastosowanie również w leczeniu urazów sportowych, jak i innych kontuzji oraz wypadków na które narażone są osoby uprawiające sport wyczynowo lub amatorsko.

Centrum Terapii Laserowej zaprasza na innowacyjne zabiegi. Sprawdź jak działa terapia MBSTR
Choroba zwyrodnieniowa stawów. Urazy stawów. Bóle kręgosłupa

medserwis.pl

Kwalifikacja do leczenia:

Prosimy pacjentów o kontakt z rejestracją w celu umówienia się na wizytę kwalifikacyjną.
Numery telefonów: 502 475 502, 71 330 31 13, 71 330 31 11


Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl