Centrum Stomatologii Dentalux - Racławicka

MEDserwis.pl >Centrum Stomatologii Dentalux - Racławicka

Centrum Stomatologii Dentalux - Racławicka check

Centrum Stomatologii Dentalux - Racławicka

adres:ul. Racławicka 131, Warszawa

telefon:222 78 78 00

www:www.dentalux.pl

 www.dentaluxraclawicka.medserwis.pl

e-mail:raclawicka@dentalux.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 7

 

Godziny pracyic_i

cała doba 24H Umawianie wizyt 222 78 78 00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia szczękowaDentystaImplantologiaNocna pomoc medycznaOrtodonciStomatolodzyStomatologia 24hStomatologia dziecięcaStomatologia estetyczna

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Stomatologii Dentalux - Racławicka zaprasza pacjentów pacjentów dorosłych i dzieci 7 dni w tygodniu oraz w święta przez całą dobę. Zapewniamy wszystkim pacjentom kompleksowe leczenie oraz całodobową opiekę stomatologiczną w pełnym zakresie. Wieloletnie doświadczenie wsparte nowoczesnymi technologiami pozwala nam zagwarantować najwyższe standardy leczenia stomatologicznego. Dla naszego zespołu specjalistów priorytetem jest komfort pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wysoka jakość świadczonych usług stomatologicznych również w godzinach nocnych.

W Dentalux - Racławicka oferujemy wszystkim pacjentom pełny zakres leczenia stomatologicznego, od leczenia standardowego zaczynając, po specjalistyczne zabiegi implantologiczne, czy protetyczne. W gabinetach Dentalux oferujemy pacjentom zaawansowaną diagnostykę rentgenowską, wykonujemy zdjęcia pantomograficzne, radiowizjograficzne, a w koniecznych przypadkach również tomografię wolumetryczną (CBCT), która ma ogromną wartość diagnostyczną i dodatkowo ułatwia przygotowanie szczegółowego planu leczenia stomatologicznego.

W Dentalux świetnie wykwalifikowany zespół stomatologów, ortodontów, protetyków i implantologów, wspaniały personel pomocniczy oraz zastosowanie w diagnostyce i leczeniu nowoczesnych technologii pozwala osiągnąć znakomite rezultaty, na których najbardziej zależy naszym pacjentom. Nasi specjaliści są pasjonatami stomatologii estetycznej i potrafią przywrócić piękny uśmiech każdemu pacjentowi. Stomatologia estetyczna w Dentalux skupia się na kreowaniu pięknego uśmiechu, bo uroda właśnie zaczyna się od uśmiechu. Piękne, zdrowe zęby dodają twarzy blasku, dlatego warto zabiegi odmładzające zaczynać od odmłodzenia uśmiechu.

W naszym Centrum Stomatologii Dentalux prowadzimy również działania profilaktyczne, doradzamy najmłodszym pacjentom i osobom dorosłym w jaki sposób dbać o zęby i dziąsła, aby długo zachować je w bardzo dobrym stanie. Celem prowadzonych przez nas działań edukacyjnych w zakresie profilaktyki jest zapobieganie próchnicy i parodontozie. Leczeniem pacjentów z chorobami przyzębia, które bezpośrednio wpływają na wygląd dziąseł, powodując zanik kości znajdujących się pod dziąsłami, a w przyszłości mogą przełożyć się na utratę zębów z powodu parodontozy zajmują się w Dentalux periodontolodzy.
Niezależnie od wieku wszyscy musimy systematycznie dbać o zęby, a okresowe wizyty kontrolne u stomatologa są pierwszym krokiem do zapewnienia zdrowych zębów i pięknego uśmiechu. Prawidłowa higiena jamy ustnej zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób jamy ustnej i pozytywnie wpływa zdrowie naszego organizmu.

W Dentalux niezwykle przyjazny personel zapewnia wszystkim pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną. Podchodzimy ze zrozumieniem do problemów pacjentów, dla każdego indywidualnie ustalamy plan leczenia. Nasi znakomicie wykwalifikowani lekarze oferują pacjentom najnowsze, światowe zdobycze w stomatologii estetycznej, ortodoncji, implantologii i protetyce. Nowoczesne wyposażenie gabinetów w połączeniu z wiedzą stomatologiczną naszych lekarzy przekłada się na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających pacjentów.

Centrum Stomatologii Dentalux - Racławicka w Warszawie, przy ul. Racławickiej 131 pracuje 7 dni w tygodniu przez całą dobę również w niedzielę i święta. Przez całą dobę świadczymy pacjentom pełny zakres usług stomatologicznych Zapraszamy w dogodnych dla siebie godzinach wszystkie osoby, które maja mało czasu, a zależy im na zdrowych zębach i pięknym uśmiechu. Dyżury w Centrum Stomatologii Dentalux pełnią lekarze posiadający duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje i pasję do stomatologii ukierunkowaną na spełnienie marzeń pacjentów o pięknym uśmiechu.

Centrum Stomatologii Dentalux - Racławicka zaprasza pacjentów codziennie przez całą dobę.
Prosimy o telefoniczne umawianie wizyt - tel. 222 78 78 00


Dentalux

Galeriaic_at

1
4
5
6
7

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl