Toskani - nowy wymiar mezoterapii mikroigłowej już w Polsce!

MEDserwis.pl >Toskani - nowy wymiar mezoterapii mikroigłowej już w Polsce!

Toskani - nowy wymiar mezoterapii mikroigłowej już w Polsce!

Toskani - nowy wymiar mezoterapii mikroigłowej już w Polsce!

TOSKANI jest innowacyjną marką o 30 letniej tradycji, tworzącą sterylne produkty do iniekcji i mezoterapii, peelingi oraz kosmetyki do codziennej pielęgnacji i podtrzymywania efektów zabiegowych. Uzupełnieniem kompleksowej terapii 360°, będącej mottem TOSKANI, jest także właściwa suplementacja, która wpływa na ogólny dobrostan i przyspieszenie odnowy biologicznej. Marka wywodzi się z Hiszpanii i bazuje na ponad półwiecznym doświadczeniu farmaceutycznym założycieli, rodziny Xalabarder, którzy w swoim Laboratorium opracowują innowacyjne, skuteczne oraz bezpieczne produkty, stawiając na najnowszej generacji peptydy, biorewitalizatory oraz liposomalne składniki aktywne w wysokich stężeniach.
To pozwala TOSKANI na utrzymanie przodującej pozycji wśród profesjonalnych produktów, odpowiadających na spersonalizowane potrzeby każdej skóry.

Holistyczne podejście oraz współpraca z doświadczonymi lekarzami z różnych stron świata, pozwoliła opracować i systematycznie rozwijać, kompleksowe i skuteczne protokoły, będące odpowiedzią na zróżnicowane problemy estetyczne.

TOSKANI meso
Ogromną zaletę marki w zakresie TKN Meso są gotowe zestawy MESO STARTER KIT, bazujące na doborze wyselekcjonowanych i zaawansowanych biotechnologicznie kompleksowych składników z linii TKN ADVANCED i TKN COCKTAILS, określając gotową recepturę o optymalnej zawartości w zakresie aktywacji:
Anti-Ageing zestaw przeciw starzeniu
Radiance zestaw redukujący niewłaściwą pigmentacje
Y-Zone zestaw poprawiający owal twarzy
Intimate Radiance zestaw rozjaśniająco-odmładzający okolice intymne
Purifying zestaw oczyszczające dla skór trądzikowych
Body zestaw modelujący sylwetkę
Anti-Hair Loss zestaw przeciw wypadaniu włosów

Dodatkowo marka posiada jednoskładnikowe ampułki do mezoterapii TKN Monodoses o wysokiej koncentracji i farmaceutycznej jakości składników aktywnych, oferujących szeroki wachlarz możliwości łączenia. Dzięki temu możemy korzystać z wiedzy wykwalifikowanych lekarzy lub tworzyć własne procedury, indywidualnie dobierając leczenie do potrzeb najbardziej wymagających wymagającej skóry.

TOSKANI medical
W portfolio marki znajdujemy również "produkt gwiazdę" TKN HA3 do iniekcji z nowej linii TKN Medical. Jest to Booster objęty nieusieciowanym kwasem hialuronowym o unikalnej masie cząsteczkowej 3.000 kDa, najbardziej zbliżonej do kwasu endogennie występującego w skórze, dedykowany dla każdego wieku, w celu zapobiegania, korekcji oraz poprawy jakości skóry, o kompleksowym efekcie działania zabiegu.

TOSKANI peelings
Posiada w swojej ofercie również peelingi o wysokich stężeniach, które podobnie jak w linii meso występują w gotowych roztworach TKN Combined, jak i pojedyncze TKN Monoacids , umożliwiające dobór w zależności od indywidualnych wskazań zabiegowych, z funkcją łączenia. Godnym szczególne uwagi jest peeling chemiczny dedykowanym do ciała w sprayu, który odpowiada na potrzeby dużego rynku.
Peeling chemiczny to zawsze pierwszy etap w 360 ° kompleksowej terapii pielęgnacyjnej.

TOSKANI cosmetics
TOSKANI pragnie poszerzyć naszą świadomość dbania o skórę również po zabiegach, podkreślając, jak ważne jest zastosowanie odpowiednich dobroczynnych zabiegów w zaciszu swojego mieszkania. W tym celu została stworzona specjalna linia kosmetyków TKN Cosmetics od oczyszczających, po maski oraz profesjonalne kremy o właściwościach farmaceutycznych do codziennego użytku. W przerwie między zabiegami w celu kontynuowania terapii zabiegowej znajdziemy również zaawansowane jednorazowe ampułki do odbudowywania i odżywiania skóry podczas snu, jak i odżywcze ampułki działające na cały ustrój jako suplement diety TKN Nutraceutics .

Zapraszamy do współpracy lekarzy i kosmetologów.

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl