Rejestracja on-line na wizyty do specjalisty

MEDserwis.pl >Rejestracja on-line na wizyty do specjalisty

Rejestracja on-line na wizyty do specjalisty

rejestracja on-line
Świat nieustannie się rozwija, a nowe technologie stwarzają doskonałe rozwiązania, które ułatwiają życie. Kiedyś, by udać się do lekarza, należało długo czekać w kolejce, zapisać się, uzyskać numerek, długo czekać i się niepotrzebnie denerwować. Na szczęście dzisiaj możesz inaczej umówić się do specjalisty, wystarczy dostęp do Internetu!

Taniej, szybciej, lepiej!


Rejestracja on-line to komfortowy sposób zapisania się na wizytę lekarską. Możesz dokonać tego w dowolnym momencie, nawet w nocy, z dowolnego miejsca na świecie. Co więcej, taka metoda rejestracji jest fantastycznie komfortowa. Wyobraź sobie siebie w ciepłym pokoju, w szlafroku, gdy popijasz ulubioną, gorącą kawę… Wystarczy kilka kliknięć myszką i wszystkie formalności będą załatwione. Co więcej, rejestracja on-line daje Ci 5% rabatu w placówce Citomed, wizyta lekarska będzie tańsza!


Oczywiście są takie osoby, które uważają, że tylko tradycyjne pójście do okienka rejestracji jest pewne. Warto jednak zdecydować się na nowe rozwiązania, a uzyskany w ten sposób czas przeznaczyć na rzeczy naprawdę ważne i wartościowe. Trzeba pamiętać także o tym, że w niektórych okresach ludzie o wiele więcej chorują, a wtedy kolejki są niezwykle długie. Przesiadywanie w poczekalni, gdzie przebywa wiele chorych osób, naprawdę nie sprzyja zdrowiu… W takim czasie również dzwonienie do rejestracji nie ma większego sensu, gdyż wiele osób w tym samym czasie oczekuje na połączenie z rejestracją, zapisanie się przez telefon jest trudne do zrealizowania. Rozwiązaniem tego problemu jest rejestracja on-line, łatwo się o tym przekonać!


Przychodnia rejestracja on-line to znakomity wybór!


Obecnie coraz więcej placówek zdrowia oferuje rejestrację on-line, funkcjonuje także szpital rejestracja on-line. Dzięki temu zamówisz badania diagnostyczne i umówisz konsultację przedoperacyjną. Czasami osoby starsze obawiają się korzystania w ważnych sprawach z komputera, w takiej sytuacji warto poprosić o pomoc wnuka lub sąsiada, to dla nich tylko chwila czasu! Do systemu można zalogować się w każdym momencie, także w dzień wolny od pracy. Gdy w sobotę poczujesz, że koniecznie musisz iść do dentysty (najlepiej w poniedziałek o poranku), to wystarczy wejść na witrynę placówki zdrowia, wybrać dentystę, termin i potwierdzić wizytę. Nie musisz zatem oczekiwać na połączenie z rejestratorką, od razu uzyskujesz pełny dostęp i informację, kiedy masz się zgłosić do lekarza.


Jak zarejestrować się on-line?


Jeśli chcesz iść np. na konsultację do szpitala, zarejestruj się na www.citomed.pl . Placówka znajduje się w Toruniu. Na początku zapoznaj się z regulaminem świadczenia usług, a potem zarejestruj się i zaloguj w systemie. W kolejnym etapie trzeba wybrać konkretną usługę, miejsce jej wykonania, termin wizyty oraz specjalistę. Gdy to wykonamy, zostaniemy przeniesieni do portalu płatniczego. Płatności należy dokonać w ciągu pół godziny, wtedy wizyta będzie zarezerwowana i pewna.


Wybierz nowoczesny sposób rejestracji on-line, to takie wygodne i proste!

 

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Skuteczne usuwanie blizn sposobami domowymi więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl