Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania!

MEDserwis.pl >Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania!

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania!

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów!
Zatrudniamy kadrę wybitnych lekarzy specjalistów o ogromnym dorobku naukowym i zawodowym, którzy swoje doświadczenie zdobywali w dużych centrach medycznych i szpitalach. Zapraszamy Państwa na konsultacje medyczne i badania diagnostyczne do naszych lekarzy specjalistów m.in. endokrynologów, którzy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczeniu w rozpoznawaniu schorzeń hormonalnych, stanów zapalanych i nowotworów. Profesjonalna diagnostyka i skuteczne leczenie chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego pozytywnie wpływa na jakość i długość naszego życia, dlatego diagnostyki chorób hormonalnych i metabolicznych nie można lekceważyć, konsultacje w tym zakresie należy prowadzić u najlepszych lekarzy endokrynologów, bo tylko oni gwarantują nam skuteczne i kompleksowe rozwiązanie naszych problemów zdrowotnych.

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że niewielka dolegliwość jaką odczuwamy np. przenikające zimno, uczucie senności może być objawem niedoczynności tarczycy, która jest bardzo groźną chorobą ponieważ może spowodować zapadnięcie w śpiączkę. Nie powinniśmy lekceważyć żadnych dolegliwości które odczuwamy, nawet jeżeli wydaje się nam, że poradzimy sobie sami z tymi problemami. Lepiej skonsultować się z lekarzem, bo tylko wtedy możemy mieć pewność, że objawy te nie są groźne dla naszego zdrowia.

Nieprawidłowe działanie tarczycy, przysadki mózgowej, nadnerczy, jąder, jajników może być przyczyną wielu chorób, które zagrażają nie tylko zdrowiu, ale również życiu. Rozpoznawaniem, diagnostyką i leczeniem chorób spowodowanych zaburzeniami czynności gruczołów, które produkują hormony zajmują się właśnie endokrynolodzy. Doświadczając niepokojących objawów chorobowych nie można zwlekać z wizytą u lekarza specjalisty, leczenie w początkowym stadium rozwoju choroby zapobiega wielu poważnym powikłaniom.

Jak powinniśmy przygotować się do pierwszej wizyty u endokrynologa, przede wszystkim należy zabrać ze sobą całą posiadaną przez nas dokumentację medyczną, to lekarz zadecyduje o tym, które wyniki badań okażą się przydatne do postawienia wstępnej diagnozy. Powinniśmy również przygotować pełną listę leków i suplementów diety jakie zażywamy, oraz informację o ich dawkowaniu, ponieważ może się okazać, że nawet wielkość dawek i częstotliwość zażywania leków ma istotne znaczenie dla lekarza który przeprowadza konsultacje z pacjentem. Rzetelne rozpoznanie chorób związanych z zaburzeniami działania hormonów wydzielania wewnętrznego wymaga często przeprowadzenia wielu szczegółowych, specjalistycznych badań analitycznych, badań rtg, usg, tomografii komputerowej itp., wiele z tych badań można wykonać w naszej przychodni.

Jedno jest pewne, endokrynologia jest dziedziną medycyny, która rozwija się niezwykle dynamicznie. Systematyczny postęp w badaniach medycznych i klinicznych sprawia, że wiele chorób wynikających z nieprawidłowego działania hormonów wydzielania wewnętrznego można skutecznie leczyć, dlatego warto zasięgnąć porady dobrego endokrynologa, a do lekarzy specjalistów pracujących w Lekarskiej Spółdzielni Profesorsko-Ordynatorskiej można mieć pełne zaufanie, ponieważ ich kwalifikacje i doświadczenie pozwalają na przeprowadzenie profesjonalnej diagnostyki i skutecznego leczenia chorób hormonalnych i metabolicznych. Naszych lekarzy specjalistów wyróżnia życzliwy stosunek do pacjenta i kompleksowe rozwiązywanie jego problemów zdrowotnych.

W Lekarskiej Spółdzielni Profesorsko-Ordynatorskiej w Warszawie przy ul. Waliców 20 przyjmuje pacjentów wielu wybitnych specjalistów z Polskiego Towarzystwa Lekarskiego wyróżniających się wieloletnim doświadczeniem w specjalistycznej diagnostyce medycznej, która jest warunkiem wdrożenia skutecznego leczenia.

Serdecznie zapraszamy! Umawianie wizyt tel. 22 624 06 47, 22 620 10 17, 22 624 65 05

 

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Skuteczne usuwanie blizn sposobami domowymi więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl