Icoone Laser - innowacyjny zabieg o szerokim spektrum zastosowań!

MEDserwis.pl >Icoone Laser - innowacyjny zabieg o szerokim spektrum zastosowań!

Icoone Laser - innowacyjny zabieg o szerokim spektrum zastosowań!

Bona Dea
Chcesz wymodelować swoją sylwetkę lub ujędrnić ciało? Doskonałą metodą może okazać się ICOONE® Laser. Poznaj ten nowoczesny i innowacyjny zabieg i dowiedz się, jakie ma szerokie spektrum działania. Dowiedz się jakie są zalecenia do takiego zabiegu oraz przeciwwskazania do jego wykonania.

Współczesna medycyna estetyczna daje duże możliwości, jeśli chodzi o nieinwazyjne i bezpieczne metody poprawiania wyglądu, w tym modelowanie i ujędrnianie ciała. Warto jednak pamiętać o tym, że zabiegi medycyny estetycznej nie służą, wbrew temu co głoszą stereotypy, tylko i wyłącznie poprawie urody – pomagają także niejednokrotnie w przypadku uporczywych dolegliwości. Jednym z zabiegów, którym warto się przyjrzeć pod tym kątem jest innowacyjny zabieg ICOONE® Laser, który – poza modelowaniem sylwetki – ma szerokie spektrum zastosowania i może okazać się pomocnym narzędziem w wielu sytuacjach.

ICOONE® Laser – najnowsza technologia

Zabieg ICOONE® Laser wykorzystuje najnowsze technologie, zapewniając pacjentom zarówno maksymalną skuteczność, jak i bezpieczeństwo. Procedura ta bazuje na opatentowanym połączeniu zmotoryzowanych, niezależnych głowic Roboderm® oraz światła LED 650 nm i lasera diodowego 915 nm. Połączenie to jest świetnym narzędziem, dzięki któremu można m.in. bezinwazyjnie opracowywać tkanki miękkie, modelując tym samym sylwetkę. Specjalne głowice wyposażone w rolki poruszające się w 4 kierunkach z dużą precyzją stymulują każdy milimetr skóry w obszarze poddanym zabiegowi. Dodatkowo urządzenie emituje fale energii, które wnikają w głąb tkanek i redukują tkankę tłuszczową, nie powodując przy tym uszkodzeń na poziomie komórek. Zabieg ICOONE® Laser to zmodyfikowana endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, który uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej trudnej do zlikwidowania innymi metodami oraz w naturalny sposób pobudza ją do produkcji włókien kolagenowych.

ICOONE® Laser – modelowanie sylwetki i nie tylko

Zabieg ICOONE® Laser to nie tylko ujędrnianie i modelowanie ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej. Jest również idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą odmłodzić swoją twarz, szyję i dekolt, a boją się interwencji chirurga. Zabieg ICOONE® Laser pozwala na jednoczesne modelowanie konturu twarzy, nadanie jej młodzieńczej harmonii oraz na ujędrnienie i rozświetlenie skóry. Zabieg umożliwia redukcję zmarszczek, nawet w najbardziej delikatnych obszarach twarzy, w okolicach oczu i ust. Korzyści płynące z zabiegów ICOONE® Laser to również;

• Redukcja obrzęków,
• Efektywny drenaż limfatyczny,
• Poprawa cyrkulacji krwi,
• Redukcja cellulitu,
• Zwiększenie produkcji elastyny i kolagenu,
• Zmniejszenie napięcia mięśniowego,
• Przyspieszenie gojenia się ran,
• Redukcję bólu oraz stanów zapalnych.

Zabieg ICOONE® Laser wykorzystywany jest także w przygotowaniach do zabiegów operacyjnych oraz w procesie rekonwalescencji po nich – przyspiesza proces regeneracji pooperacyjnej. Tak szerokie zastosowanie urządzenia ICOONE® Laser jest możliwe dzięki dużej ilości rozmaitych programów. Co ważne, jak już zaznaczyliśmy zabiegi wykonywać można nie tylko na ciało, ale i na twarz.

Jak wygląda zabieg ICOONE® Laser?

Pojedynczy zabieg trwa około 40 minut i podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy etap trwa około 20 minut i bazuje na podstawowym programie „Base”. Drugi etap to również około 20 minut, z tym że jego działanie dobierane jest już pod kątem konkretnego obszaru ciała i opiera się o program „Focus”. Zaleca się, aby wykonywać dwa zabiegi tygodniowo przez 5 tygodni (łącznie 10 zabiegów), a po zakończonej serii – w celu podtrzymania uzyskanych efektów – wykonanie zabiegu przypominającego raz na miesiąc. Zabieg ICOONE® Laser przeznaczony jest dla osób w każdym wieku. Zabieg jest bezbolesny i na tyle przyjemny, że pozwala na pełny relaks, a efekty zabiegu sprawią, że znowu poczujesz się młodo i atrakcyjnie.

Przeciwwskazania do zabiegu ICOONE® Laser

O wszelkich schorzeniach należy poinformować przed planowanym zabiegiem ICOONE® Laser
Jeśli chodzi o bezwzględne przeciwwskazania do wykonania zabiegu ICOONE® Laser, to należy wymienić:
• Chorobę nowotworową,
• Ciążę,
• Zakrzepicę,
• Ostre stany zapalne,
• Gorączkę,
• Wysypkę,
• Kaszel lub katar,
Jeżeli nie dostrzegasz przeciwwskazań do wykonania zabiegu zapraszamy do Bona Dea Medycyna Estetyczna. Przygotujemy ofertę specjalnie dostosowaną do Twoich potrzeb. W naszym Centrum zyskasz pewność, że Twoja uroda jest w dobrych rękach.

Zabieg poleca lek. med. Małgorzata Ornatowska
kierownik medyczny Bona Dea Medycyna Estetyczna

 

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej. więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl