Czym zajmuje się klinika medycyny estetycznej?

MEDserwis.pl >Czym zajmuje się klinika medycyny estetycznej?

Czym zajmuje się klinika medycyny estetycznej?

Czym zajmuje się klinika medycyny estetycznej?

Każdy bez wyjątku, a szczególnie piękniejsza cześć ludzkości chciała by wyglądać jak najlepiej i najdłużej zachować młody wygląd.

Medycyna estetyczna nie tylko dla gwiazd ekranuMożna to próbować osiągnąć na wiele sposobów. Najważniejszym jest zdrowy tryb życia – właściwe, zrównoważone odżywianie, dostateczna aktywność ruchowa, zdrowy sen, w miarę możliwości wyeliminowanie stresu, powstrzymanie się od palenia tytoniu, spożywania alkoholu w nadmiernych ilościach i innych używek. Jednak czasami sama natura powoduje, że we własnym wyglądzie odkrywamy niedoskonałości, które po prostu przeszkadzają. Nie jest prawdą, że korekty urody mogą dokonać wyłącznie celebryci czy aktorzy. Obecnie jest to usługa dostępna dla wszystkich. Profesjonalnie działająca klinika medycyny estetycznej to miejsce, gdzie nie tylko można dokonać określonych zabiegów, ale przede wszystkim zasięgnąć rzetelnej porady i zastanowić się co i i w jaki sposób warto skorygować we własnym wyglądzie.

Jak wybrać klinikę medycyny estetycznej ?Ingerencja we własny wygląd jest równocześnie ingerencją we własne zdrowie. Dlatego należy wybrać klinikę, gdzie zabiegów dokonują doświadczeni lekarze. Twórcą kliniki medycyny estetycznej drparda.com.pl jest doktor Barbara Parda-Głomska, która od początku swojej kariery zawodowej poświęciła się medycynie estetycznej. Współpracujący z nią lekarze tworzą zespół specjalistów, który zajmuje się medycyną estetyczną w najszerszym możliwym zakresie. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, a przed rozpoczęciem zabiegów korzysta ze szczegółowych konsultacji. Na początek najlepiej wypełnić formularz na stornie drparda.com.pl. Klinika cieszy się doskonałym opiniami wśród pacjentów i posiada szereg międzynarodowych certyfikatów potwierdzających najwyższy poziom usług. Klinika drparda.com.pl znajduje się niedaleko Piaseczna pod Warszawą.

Czy zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne ?Tego typu zabiegi są bezpieczne pod warunkiem, że wykonują je uprawnieni lekarze specjaliści. Niestety zdarzają się gabinety kosmetyczne czy wręcz osoby prywatne, które oferują zabiegi po "okazyjnej" cenie. Korzystanie z takich usług może skończyć się nie tylko nieodwracalnymi zmianami skóry, ale może być wręcz niebezpieczne dla zdrowia. Klinika medycyny estetycznej dopasowuje swoją ofertę nie tylko do rodzaju korekcji urody ale również do możliwości finansowych pacjenta. Czasami jeśli proces leczenia jest dłuższa cena jest niższa niż przy jednorazowym, droższym zabiegu.

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl