Biofarm – dlaczego warto sięgać po ich leki?

MEDserwis.pl >Biofarm – dlaczego warto sięgać po ich leki?

Biofarm – dlaczego warto sięgać po ich leki?

Biofarm – dlaczego warto sięgać po ich leki?
Szukając na polskim rynku firmy farmaceutycznej, która oferuje szeroki wachlarz produktów spełniających wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa, warto przyjrzeć się uważniej producentowi leków Biofarm. To polska firma, która znajduje się w czołówce najlepszych w branży farmaceutycznej. Dlaczego warto zwrócić na nią uwagę? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Biofarm – poznańska firma z tradycjami


Producent leków Biofarm to wyjątkowa firma. Powstała w Polsce, a dokładniej w Poznaniu. Biofarm może się poszczycić ponad 30-letnią tradycją. Firma wypuściła na rynek farmaceutyczny już ponad 180 zarejestrowanych produktów. Sprzedawane są one nie tylko w naszym kraju, ale również za granicą. Popularność firmy Biofarm to zasługa wytężonej pracy zespołu, składającego się z profesjonalistów. Producent dba o nieustanny rozwój i szukanie nowoczesnych rozwiązań terapeutycznych. Leki mają odpowiadać na aktualne potrzeby zdrowotne pacjentów i jednocześnie być skutecznym środkiem do walki z różnorodnymi schorzeniami. Warto też podkreślić, że produkty tej marki są polecane przez lekarzy i farmaceutów. Taka rekomendacja wiele znaczy.

Producent leków Biofarm na fali sukcesów


Producent leków Biofarm https://www.biofarm.pl/ za swoje osiągnięcia w dziedzinie medycyny i farmacji był wielokrotnie nagradzany. Firma otrzymała między innymi PromoSense Awards w kategorii Medycyna Rodzinna i Choroby Wewnętrzne, tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii debiut roku dla produktu Biotynox, a nawet wyróżnienie miesięcznika Forbes Diamenty Forbesa 2019 w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 milionów złotych. Działalność Biofarm jest godna również z uwagi na stałą współpracę firmy ze środowiskiem medycznym zarówno w kwestii badań, jak i stałej współpracy z lekarzami. Producent ten również wykazuje się działaniami odpowiedzialności społecznej, np. poprzez regularne przekazywanie darowizn szpitalom. Warto też wspomnieć o tym, że producent leków Biofarm to firma, która stawia na ekologię. Przedsiębiorstwo posiada własną podoczyszczalnię ścieków, a cała flota pojazdów Biofarm została wymieniona na hybrydową.

Badania i rozwój podstawą działalności


Jednak najistotniejszym aspektem działalności tej firmy są badania i rozwój. Producent leków Biofarm współpracuje zarówno z międzynarodowymi, jak i krajowymi ośrodkami badawczymi, a także ekspertami, pochodzącymi z różnych stron świata. Dzięki temu Biofarm rozwija innowacyjne technologie badawcze i wytwarzania. Efektem tego jest zwiększenie dostępności nowoczesnych produktów leczniczych dla pacjentów. Firma Biofarm sama posiada park maszynowy, który pozwala jej zrealizować różnorodne projekty.

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl