TS Klinika - Diagnostyka i leczenie chorób serca, płuc i naczyń. Centrum leczenia przeciwzakrzepowego

lekarze specjaliści >TS Klinika - Diagnostyka i leczenie chorób serca, płuc i naczyń. Centrum leczenia przeciwzakrzepowego

TS Klinika - Diagnostyka i leczenie chorób serca, płuc i naczyń. Centrum leczenia przeciwzakrzepowegocheck

TS Klinika - Diagnostyka i leczenie chorób serca, płuc i naczyń. Centrum leczenia przeciwzakrzepowego

adres:ul. Górczewska 228e, Warszawa

telefon:605 088 288, 22 304 18 55, 22 304 18 56

www:www.tsklinika.pl

 www.tsklinika.medserwis.pl

e-mail:rejestracja@tsklinika.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Poniedziałek - Czwartek 8.00 - 19.00, Piątek 8.00 - 16.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AngiolodzyChirurgia naczyniowaFizjoterapeuciFlebolodzyHematolodzyInterniściKardiolodzyNeurolodzyOrtopedziPulmonolodzy

Informacje dodatkoweic_i

TS Klinika - Diagnostyka i leczenie chorób serca, płuc i naczyń. Centrum leczenia przeciwzakrzepowego oferuje pacjentom usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie. Od początku swojej działalności zaprosiliśmy do współpracy wybitnych lekarzy specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie kliniczne, którzy udzielają konsultacji w zakresie problemów zdrowotnych wymagających wiedzy eksperckiej, oraz dużego doświadczenia w terapii pacjentów przewlekle chorych.

TS Klinika jest nowoczesną placówką medyczną nastawioną na profilaktykę i leczenie chorób serca, płuc i naczyń z zastosowaniem najnowocześniejszych metod diagnostycznych i terapeutycznych. Porad z zakresu problemów zdrowotnych w zakresie hematologii, kardiologii, pulmonologii, angiologii oraz chirurgii naczyniowej udzielają wybitni specjaliści będący autorytetami w swojej dziedzinie w Polsce i na świecie. Zaproszeni do współpracy lekarze szczególnie licznie reprezentowani przez specjalistów chorób płuc zajmują diagnostyką i terapią pacjentów w zakresie pulmonologii i chorób rzadkich.
Nasi znakomici specjaliści wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie we współpracy z najlepszymi ośrodkami europejskimi w zakresie prowadzenia badań nad rozwojem metod leczenia zakrzepicy żylnej oraz zatoru tętnicy płucnej, a także skutecznych metod prowadzenia pacjentów wymagających profilaktyki lub terapii przeciwzakrzepowej oferują pacjentom profesjonalną diagnostykę i nowoczesne metody terapii.

TS Klinika w Warszawie przy ul. Górczewskiej 228e zaprasza pacjentów odczuwających problemy zdrowotne po infekcji SARS-CoV-2 dotyczące chorób serca i układu krążenia oraz chorób płuc np.; śródmiążowe zapalenie płuc, niewydolność oddechowa, jamy w płucach. Nasi specjaliści od lat zajmują się diagnostyką i leczeniem wymienionych chorób, a dzięki globalnej wymianie doświadczeń w tym zakresie pogłębiają swoją wiedzę w zakresie leczenia pacjentów z powikłaniami po przebytej infekcji SARS-CoV-2, dlatego oferujemy pacjentom nowoczesne metody diagnostyki i terapii problemów postcovidowych.

tsklinika

TS Klinika - Diagnostyka i leczenie chorób serca, płuc i naczyń. Centrum leczenia przeciwzakrzepowego w Warszawie przy ul. Górczewskiej 228e serdecznie zaprasza pacjentów. Oferujemy profesjonalną diagnostykę problemów zdrowotnych i szybki dostęp do najlepszych specjalistów.

medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl