Synexus Polska Sp. z o.o.

MEDserwis.pl >Synexus Polska Sp. z o.o.

Synexus Polska Sp. z o.o.check

Synexus Polska Sp.  z o.o.

adres:, Cała Polska

telefon:22 203 03 00

www:www.przychodniasynexus.pl

 www.centrummedycznesynexus.medserwis.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyDermatolodzyInterniściKardiolodzyLeczenie osteoporozyNeurolodzyPraca dla lekarzyPulmonolodzyReumatolodzy

Informacje dodatkoweic_i

SYNEXUS to międzynarodowa sieć przychodni, specjalizujących się w prowadzeniu badań klinicznych oraz programów kontrolnych. Pacjenci chorzy przewlekle w ramach akcji kontrolnych mogą skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji, a także po spełnieniu odpowiednich kryteriów i wyrażeniu zgody, mogą wziąć udział w prowadzonych u nas programach klinicznych.

Pierwsza placówka Synexus powstała w 1992 roku w Wielkiej Brytanii. W chwili obecnej jesteśmy jedną z największych tego typu siecią placówek na świecie, pod nazwą Synexus funkcjonuje 40 ośrodków i dodatkowo współpracujemy z 68 placówkami partnerskimi. W Polsce jesteśmy obecni od 2003 roku, a nasze przychodnie zlokalizowane są w sześciu miastach: Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Od początku naszej działalności Polsce zrealizowaliśmy wiele badań kontrolnych, z których skorzystało ponad 350 tysięcy pacjentów. Wykonaliśmy:
- ponad 200 tys. badań densytometrycznych (ocena ryzyka osteoporozy, badanie gęstości kości)
- ponad 100 tys. lipidogramów (ocena ryzyka miażdżycy i choroby wieńcowej, pomiar cholesterolu)
- ponad 16 tys. spirometrii (ocena wydolności układu oddechowego)

Aktywnie wspieramy akcje prozdrowotne oraz prosenioralne, współpracujemy w tym zakresie z urzędami dzielnic, organizacjami pozarządowymi, Uniwersytetami Trzeciego Wieku, szpitalami, przychodniami i aptekami. Bierzemy udział między innymi w Paradach i Daniach Seniorów, Piknikach Prozdrowotnych, wielu wydarzeniach dedykowanych Seniorom.

W 2015 roku otrzymaliśmy zaszczytny tytułu „Przyjaźni Seniorom” w kategorii bezpłatne badania profilaktyczne w ramach ogólnopolskiego Konkursu Srebrnej Gospodarki “Przyjaźni Seniorom”, którego współorganizatorem była Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Wiele naszych placówek jest też uhonorowane tytułem „Miejsce Przyjazne Seniorom”.

Naszą misją jest łączenie działalności prozdrowotnej z uczestniczeniem w rozwoju medycyny. Prowadzimy badania kliniczne w wielu obszarach terapeutycznych. Dzięki badaniom klinicznym powstają nowe, coraz bardziej skuteczne i bezpieczne leki, a wielu pacjentów ma szansę na efektywne leczenie.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl