Melitus Lecznica Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Anti Aging Dr n. med. Maria Noszczyk

MEDserwis.pl >Melitus Lecznica Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Anti Aging Dr n. med. Maria Noszczyk

Melitus Lecznica Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Anti Aging Dr n. med. Maria Noszczykcheck

Melitus Lecznica Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Anti Aging Dr n. med. Maria Noszczyk

adres:ul. Słowackiego 12, Warszawa

telefon:22 833-74-38, 22 832 25 88, 603 060 621

www:http://klinikamelitus.pl/

 www.melitus.medserwis.pl

e-mail:biuro@melitus.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6 Zdjęcie 7 Zdjęcie 8 Zdjęcie 9

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyChirurdzyDermatolodzyDermatolodzy estetyczniEndokrynolodzyFlebolodzyMedycyna estetyczna

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

O MelitusLecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging MELITUS jest poradnią działającą od 2002 roku. Specjalizujemy się w dermatologii estetycznej. Doświadczenia wyniesione z pierwszej Lecznicy MELITUS skłoniły nas w nowym miejscu do wprowadzenia zmian dostosowujących Lecznicę do potrzeb pacjentów i możliwości współczesnej medycyny. Wprowadzamy porady w zakresie wielodyscyplinarnej specjalności medycznej, o nazwie Anti-Aging. Obejmuje on porady związane z endokrynologia, ginekologia, interna, dietetyka i innymi specjalnościami medycznymi.

Od medycyny w pojęciu tradycyjnym Anti-Aging różni się profilem działalności skoncentrowanym bardziej na człowieku zdrowym. Zajmuje się przede wszystkim stanami fizjologicznymi (a nie tylko chorobami) pojawiającymi się z wiekiem np. menopauzą i andropauzą. Celem Anti-Aging jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowia, wydłużanie życia i poprawianie jego jakości niezależnie od wieku.

Dla dermatologii estetycznej Anti-Aging ma podwójne znaczenie. Wygląd skory i tempo jej starzenia się zależą przecież od kondycji całego organizmu. Poza tym, jak pokazuje doświadczenie i coraz więcej danych naukowych - zabiegi dermatologiczne są skuteczniejsze u osób zdrowych, ze zbilansowanym stanem hormonalnym, prawidłowo odżywiających się i w dobrej kondycji fizycznej. Poszerzenie oferty o porady związane z Anti-Agingiem poprawia więc efektywność zabiegów dermatologii estetycznej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Lecznicy oraz do korzystania z porad i usług lekarzy i całego zespołu MELITUSA.


zdjecie

Dr n. med. Maria Noszczyk jest lekarzem dermatologiem. Kosmetologią zajmuje się naukowo i praktycznie już od czasu zakończenia studiów. W 1995 roku w PAN obroniła doktorat na temat starzenia się skóry.
Praktykuje w tym zawodzie jako lekarz i wykładowca. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Ochrony Zdrowia, oraz w Międzynarodowym Centrum Anty-aging, szkole która powstała z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jest członkiem założycielem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i członkiem European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology (ESCAD). Jest także członkiem założycielem Towarzystwa
Medycyny Przeciwstarzeniowej i Anti Aging. Współpracuje z paroma miesięcznikami kobiecymi jako konsultant. Wraz z bratem dr hab. n. med. Bartłomiejem Noszczykiem - chirurgiem plastycznym - jest autorką książki pod tytułem "Medycyna Piękności", a z Katarzyną Bosacką - redaktorką Wysokich Obcasów napisała książkę o pielęgnacji skóry pt. "Cena Urody" (wydawnictwo Prószyński i S-ka; 2004r). Obecnie w druku jest redagowany przez dr Noszczyk podręcznik dla kosmetologów i lekarzy pt. Kosmetologia Praktyczna (wyd. PZWL).

W marcu 2002 roku Dr Noszczyk otworzyła w Warszawie pierwszą Lecznicę Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging. W 2009 roku Lecznica zmieniła siedzibę i poszerzyła działalność. W Melitusie pracują lekarze kliniczni i specjaliści od wielu lat zajmujący się medycznymi metodami przeciwstarzeniowymi. Wszyscy specjaliści wywodzą się spośród najbardziej doświadczonych lekarzy w tej dziedzinie w Polsce.

zdjecie

Dr n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka Dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka jest specjalistą dermatologiem, starszym asystentem Kliniki Dermatologicznej CSK MSWiA. Jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) oraz członkiem European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD). Dermatologią estetyczną zajmuje się kilkanaście lat zarówno jako praktyk jak i lekarz szkoleniowiec. W Lecznicy Melitus specjalizuje się w leczeniu farmakologicznym oraz przy użyciu technik zabiegowych - defektów skóry związanych z problemem starzenia i fotostarzenia.Wykonuje także zabiegi dermatologii laserowej oraz modelowania twarzy Acculift. Jest autorką wielu publikacji w krajowych i zagranicznych pismach dermatologicznych oraz prasie kobiecej.


zdjecie

Dr n. med. Urszula Kozłowska Dr n. med. Urszula Kozłowska jest specjalistą II stopnia z dermatologii, adiunktem w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz stypendystką Kliniki Dermatologii Wolnego Uniwersytetu w Berlinie, gdzie doktoryzowała się z zakresu wzrostu i wypadania włosów.

Od kilkunastu lat w dermatologii estetycznej i zabiegowej. Ma wieloletnie doświadczenia kliniczne w zakresie leczenia chorób skóry (trądzików, chorób łojotokowych, alergii, chorób włosów etc).W Lecznicy Melitus wykonuje wszystkie zabiegi z dziedziny dermatologii estetycznej.

Jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) i ESCAD (European Society of Cosmetic and Aethetic Dermatology), oraz wykładowcą w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging stworzonym przez SLDE.

zdjecie

Dr n. med. Kamila Padlewska specjalista dermatolog zrobiła specjalizację I i II stopnia z dermatologii-wenerologii w Klinice Dermatologicznej AM w Warszawie. Była wielokrotną stypendystką rządu francuskiego (Instytut Pasteura, Paryż) i w 1999 obroniła pracę doktorską . Jest konsultantem firm kosmetycznych i autorką licznych publikacji w krajowych i zagranicznych czasopismach dermatologicznych oraz prasie kobiecej.
Należy do Fundacji Medycyny Estetycznej, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD), Polskiego Towarzystwa Kosmetologów, Sekcji Medycyny Estetycznej PTL i Polskiego Towarzystwa Mezoterpii. W Lecznicy Melitus Dr Padlewska specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej i laserowej. Stosuje wszystkie techniki zabiegowe zmierzające do poprawy wyglądu oraz zajmuje sie leczeniem chorób skory. Swój czas dzieli na pracę w Polsce i zagranicą, gdzie jest cenionym specjalistą.
zdjecie

Dr Anita Tarajkowska - Olejnik
Jest specjalistą II stopnia dermatologii i wenerologii, wieloletnio związana z Kliniką Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry wieku dziecięcego i młodzieży, w tym głównie trądziku młodzieńczego z zastosowaniem nowoczesnych metod leczenia i pielęgnacji skóry z tendencją do łojotoku. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu problemów skóry głowy (nadmierne wypadanie włosów, łysienie plackowate, łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn) .W Melitusie wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, leczniczej i laserowej. Współpracuje z miesięcznikami kobiecymi jako konsultant. Jest autorką publikacji w czasopismach dermatologicznych polskich i zagranicznychWSPÓŁPRACA z dr n. med. Ewa Szpringer
dermatolog
Dr n. med. Ewa Szpringer - jest specjalistą dermatologii I wenerologii. Pracowała jako adiunkt w Katedrze Patofizjologii AM w Lublinie. Koordynator merytoryczny kosmetologii - nowo powstałego kierunku w UM w Lublinie oraz kierownik Pracowni Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Właścicielka Centrum Dermatologii i Laseroterapii Laser - Medic, od wielu lat zajmuje się laseroterapią, implantologią kwasu hialuronowego, zabiegami dermatologii estetycznej i dermatochirurgii, fototerapią oraz leczeniem malformacji naczyniowych u dzieci i dorosłych. Jest autorką wielu publikacji naukowych i doniesień zjazdowych.

zdjecie

Dr n. med. Tomasz Pniewski jest specjalistą dermatologiem, lekarzem akademickim zatrudnionym w Warszawskiej Akademii Medycznej w Klinice Dermatologii. Kosmetologią zajmuje się od wielu lat, paroletnie staże odbywał w Stanach Zjednoczonych. Ma ogromne doświadczenie w zabiegowej dermatologii, specjalizuje się w zabiegach głębokiego złuszczania naskórka i zabiegach "odmładzających", czyli w ostrzykiwaniach skóry botuliną i augmentacjach zmarszczek materiałami wypełniającymi.
Dr Pniewski znany jest wśród pacjentek z perfekcyjnych zabiegów powiększania i modelowania ust.zdjecie

Dr Grzegorz Kołodziejski Specjalista I stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Posiada wieloletnią praktykę w dziedzinie laseroterapii. Zabiegi laserowe wykonuje od 1999 roku. Pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie renomowanych firm Cutera, Palomar, Lumenis, Deca, Reliant. Duża wiedza i doświadczenie w tym zakresie pozwalają mu na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak fotoodmładzanie, zamykanie naczyń i usuwanie zmian i przebarwień, jak i zabiegów skomplikowanych, do których można zaliczyć usuwanie wrodzonych znamion naczyniowych, tatuaży, dermabrazję laserową oraz laserowe zabiegi dermatochirurgiczne . Na najnowocześniejszych laserach nowej generacji typu Fraxel dr. Kołodziejski wykonuje również zabiegi usuwania zmarszczek, blizn, rozstępów i przebarwień nie poddających się innym metodom leczenia.

dr n med. Barbara Matwiszyn jest wybitnym endokrynolgiem a także specjalistą chorób wewnętrznych i pediatrii. Pani doktor swoje ogromne doświadczenie zdobyła dzięki pracy w wielu ośrodkach klinicznych i naukowych. Pracowała między innymi w Klinice Endokrynologii CMKiP, Klinice Kardiologii i Klinice Diabetologii w Warszawie, oraz w Lecznicy Ministerstwa Zdrowia. Pracowała również naukowo, ma wiele publikacji w polskiej i zagranicznej prasie medycznej. Naukowo ma duże osiągnięcia w badaniu układu adrenergicznego.
Dr Barbara Matwiszyn specjalizuje się w tyrologii ( choroby tarczycy). Prowadzi i diagnozuje także pacjentów z dolegliwościami innych gruczołów dokrewnych, a także zajmuje się pacjentami z zakresu medycyny ogólnej- wewnętrznej, pacjentami kardiologicznymi, a jako endokrynolog prowadzi także pacjentki w ciąży i kobiety z dolegliwościami ginekologicznymi i z problem z zajściem w ciążę.

zdjecie

Dr hab.n.med. Wojciech Bik to specjalista endokrynolog, specjalista chorób wewnętrznych II stopnia. Od 2008 roku kierownik - Zakładu Neuroendokrynologii Klinicznej
W Lecznicy Melit us doktor Bik ściśle współpracuje z całym zespołem lekarskim (dermatologami ,ginekologami ,specjalistami Anti-Aging oraz chirurgami) zajmując się następującymi problemami klinicznymi:
Diagnostyką i leczeniem:
zmian skórnych związanych z zaburzeniami funkcji układu endokrynnego (kompleksowa diagnostyka i leczenie między innymi trądziku i wypadania włosów)
zaburzeń metabolicznych związanych z otyłością
zaburzeń funkcji układu endokrynnego w niepłodności
zaburzeń endokrynologicznych w ciąży ( w tym niedoczynność i nadczynność tarczycy)
guzów i dysfunkcji nadnerczy
chorób tarczycy i przytarczyczdjecie

Prof. nadzw. UJK dr hab. n. med. Maciej Kielar - chirurg, flebolog
Dyrektor Medyczny Szpitala Medicover i Kliniki Chirurgii. Posiada dyplom Uniwersytetu w Strasburgu w zakresie chirurgii laparoskopowej. Realizował wiele projektów badawczych dotyczących m. in. angiogenezy naprawczej i usprawnień chirurgii naczyniowej.
Jest pracownikiem naukowym pierwszej katedry i kliniki chirurgii ogólnej i naczyniowej w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.

Specjalizuje się w chirurgii naczyniowej, leczeniu operacyjnym w chorobach tętnic i żył. Wykonuje zabiegi z zakresu flebologii estetycznej z wykorzystywaniem laserów. Jest autorytetem w zakresie chirurgii laparoskopowej.

Jest jednym z założycieli Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej oraz wieloletnim członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Międzynarodowej Unii Flebologicznej.
Jest autorem i współautorem ponad 100 publikacji naukowych z zakresu chirurgii. Od 1990 r. wykłada w Warszawskiej Akademii Medycznej, a od 2006 r. pełni tam funkcję członka Rady II Wydziału Lekarskiego.zdjecie

Marek Kwiatkowski
Specjalista z chirurgii ogólnej, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1999 r. z wyróżnieniem. Po stażu podyplomowym w Szpitalu Klinicznym WAM w Łodzi odbywał specjalizację w Wojskowym Instytucie Medycznym CSK MON w Warszawie w Klinice Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Torakochirurgii, którą zakończył pozytywnie zdanym egzaminem państwowym. Obecnie pracuje w wyżej wymienionej Klinice na stanowisku starszego asystenta. Absolwent Studiów Doktoranckich Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie- tytuł rozprawy doktorskiej "Analiza czynników ryzyka rabdomiolizy po wybranych operacjach chirurgicznych". Interesuje się chirurgią onkologiczną i laparoskopową.
W Lecznicy Melitus wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej (zabiegi liposukcji metodą Body- Jet, usuwania znamion, korekcji blizn).
zdjecie

dr Janusz Jaworowski
chirurgia plastyczna oraz ogólna
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego . Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Praskiego, gdzie uzyskał specjalizację pierwszego i drugiego stopnia z chirurgii ogólnej . Staże w renomowanych ośrodkach polskich i zagranicznych (w tym Memorial Sloan-Kettering New York) pozwoliły mu poszerzyć zakres umiejętności w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej. Dr Jaworowski jest autorem ponad 40 publikacji naukowych. Swoje zainteresowania pogłębia, biorąc udział w światowych konferencjach i zjazdach naukowych, gdzie wielokrotnie prezentuje wyniki własnych badań.
Szczególne zainteresowanie dra Jaworowskiego budzi inżynieria komórkowa i terapia w chirurgii estetycznej z zastosowaniem laserów oraz wykorzystanie przeszczepów tłuszczu i komórek macierzystych w celu poprawy wyniku estetycznego. W Leczncy Melitus doktor Jaworowski specjalizuje się w najnowszych sposobach modelowania twarzy między innymi takich takich jak nici liftingujące.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.


zdjecie

dr hab. nauk. med Krzysztof Cendrowski - ginekolog
Specjalista w zakresie Ginekologii Onkologicznej oraz Położnictwa i Ginekologii.
Pełni funkcję Ordynatora Kliniki Ginekologii w Katedrze Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II WL Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Jest specjalistą w dziedzinie Uroginekologii, w leczeniu zaburzeń statyki narządu rodnego i nietrzymania moczu u kobiet, , wykonuje operacje plastyczne pochwy i krocza połączone z wycięciem macicy drogą pochwową, zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych technik fizjoterapeutyczno-rehabilitacyjnych w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Wykonuje operacje ginekologiczne w przypadkach nowotworów narządu rodnego (raka szyjki macicy, raka trzonu macicy (endometrium), raka sromu, raka jajnika w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim oraz Szpitalu Medicover.

Zajmuje się opieką nad pacjentkami w ciąży fizjologicznej oraz wysokiego ryzyka z towarzyszącą patologią .
Jest członkiem wielu krajowych i europejskich Towarzystw Naukowych, posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.
Autor około 200 publikacji naukowych z zakresu ginekologii, położnictwa i ginekologii onkologicznej. Realizuje w Klinice programy naukowe oraz prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami- jest opiekunem Studenckiego Koła Naukowego.


zdjecie

Agata Gortat - kosmetyczka
Technik usług kosmetycznych

Ma duże i długoletnie doświadczenie w zawodzie kosmetyczki, specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Zajmuje się także kosmetyką leczniczą - poprzedzoną konsultacjami u naszych specjalistów.
Wykonuje zarówno klasyczne zabiegi kosmetyczne jak i wszelkiego rodzaju złuszczania skóry a także specjalizuje się w depilacji laserowej. Prowadzi pacjentów po głębszych, lekarskich peelingach. Zabiegi wykonuje w ścisłej współpracy z lekarzami. Asystuje przy zabiegach wykonywanych przez dr Marię Noszczyk. Specjalizuje się w zabiegach laserowych a szczególnie w depilacji laserowej.


zdjecie

Karolina Szymanek
asystentka medyczna, pielęgniarka

Karolina Szymanek- pracuje na stanowisku asystentki medycznej i pielęgniarki. W ciągu kilkunastoletniej praktyki pielęgniarskiej zdobyła wiele umiejętności i doświadczeń. Cechuje ją dokładność i profesjonalizm oraz spokój i opanowanie. Posiada dużą wiedzę na temat dermatologii estetycznej z której często korzystają pacjenci Melitusa. Asystuje przy zabiegach wykonywanych przez dr Marię Noszczyk oraz przy zabiegach Body-Jet , Acculift, Fraxel, obliteracja wewnątrzżylna EVRF,nici liftingujace oraz mezoterapie osoczem bogato płytkowym.zdjecie

Elżbieta Furjan - masażystka - mgr wychowania fizycznego, rehabilitant, dietetyk, trener lekkiej atletyki. Absolwentka AWF i SGGW. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe.
Specjalizuje się w wyszczuplaniu i korekcji sylwetki. Ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu pacjentów po liposukcji. W Lecznicy Melitus zajmuje się pacjentami po zabiegach odsysania tłuszczu metodą Body-Jet.
Wykonuje także masaże: klasyczny, odchudzający, limfatyczny, leczniczy, relaksacyjny, kobiet w ciąży i po porodzie.Galeriaic_at

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Skuteczne usuwanie blizn sposobami domowymi więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl