Instytut Urody Souvre

lekarze specjaliści >Instytut Urody Souvre

Instytut Urody Souvrecheck

Instytut Urody Souvre

adres:ul. Wierzbińskiego 98, Inowrocław

telefon:535 688 025

www:www.instytutsouvre.pl

e-mail:biuro@instytutsouvre.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

PN-PT: 9.00 - 21.00, sobota: 8.00 - 18.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Medycyna estetycznaTrycholodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Instytut Urody Souvre

W Inowrocławiu, opodal malowniczego Parku Solankowego, powstało pierwsze w Polsce miejsce poświęcone dobroczynnym właściwościom kolagenu naturalnego. Mowa o Instytucie Urody Souvre, który oferuje 12 autorskich kuracji kolagenowych i wiele innych zabiegów upiększających na twarz i ciało.

Inowrocław przyciąga osoby chcące zatroszczyć się o swoje zdrowie i urodę nie tylko jedynym w swoim rodzaju uzdrowiskiem z wyjątkowym kompleksem tężni, ale również bogatym zakresem usług oferowanych w pierwszym w kraju Instytucie Urody Souvre. To właśnie tu, w sąsiedztwie Parku Solankowego, goście Instytutu znajdą odpoczynek dla duszy i ciała. Profesjonalne zabiegi opracowane na bazie kolagenu naturalnego i masaże poprawią wygląd oraz pozytywnie wpłyną na samopoczucie. Zadba o to wykfalifikowana kadra ekspertów w dziedzinie kosmetologii, fryzjerstwa i trychologii.

Niepowtarzalne kuracje kolagenowe, które wyróżniają Instytut Urody Souvre na tle innych salonów piękności, zostały połączone w pakiety, m.in. kolagenowa odnowa, dla przyjaciółek, on i ona, aby sprawić jeszcze więcej radości osobom odwiedzającym kolagenowe królestwo. Dużym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki kolagenowe marki Souvre Internationale, które można kupić na miejscu i stosować w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych. Dzięki temu efekty kuracji kolagenowych utrzymują się jeszcze dłużej.

Wszystkich miłośników naturalnego piękna zapraszamy do Instytutu Urody Souvre zlokalizowanego przy ul. Wierzbińskiego 98 w Inowrocławiu. Instytut jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-21:00 oraz w soboty od 8:00 do 18:00. Szczegóły dotyczące zakresu oferowanych usług oraz wydarzeń, które w najbliższym czasie odbędą się w Instytucie, są publikowane na bieżąco na stronie internetowej www.instytutsouvre.pl oraz na fanpage’u.

vl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl