Dr Gardocki Ginekologia i Położnictwo

MEDserwis.pl >Dr Gardocki Ginekologia i Położnictwo

Dr Gardocki Ginekologia i Położnictwocheck

Dr Gardocki Ginekologia i Położnictwo

adres:ul. Barska 26/14, II piętro, Warszawa

telefon:22 612 88 33

www:www.drgardocki.pl

e-mail:gabinet@drgardocki.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3

Godziny pracyic_i

poniedziałek 16:00 - 21:00, środa 16:00 - 21:00,

Nasi lekarze specjaliściic_i

GinekolodzyPołożnictwo

Informacje dodatkoweic_i

Dr Robert Gardocki doświadczony ginekolog i położnik świadczy specjalistyczne usługi medyczne dla kobiet w każdym okresie ich życia. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych oraz potrafi je skutecznie rozwiązywać bez względu na stopień trudności. Dzięki wysokim kwalifikacjom, dużemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi USG potrafi profesjonalnie zdiagnozować różnorodne problemy i schorzenia ginekologiczne. Kompleksowa i precyzyjna diagnostyka, którą wykonuje oraz ogromne doświadczenie jakie w tym zakresie posiada, pozwalają dr Gardockiemu szybko wdrożyć skuteczną terapię schorzeń ginekologicznych.

Dr Robert Gardocki jest wybitnym specjalistą w zakresie nowoczesnej diagnostykę USG w ginekologii, położnictwie i leczeniu niepłodności. W diagnostyce niepłodności stosuje nieinwazyjną, nowoczesną metodę Sono-HSG HyFoSy, która polega na ocenie drożności jajowodów i zmian w jamie macicy przy pomocy USG.

Dr Robert Gardocki specjalizuje się również w diagnostyce i leczeniu nietrzymania moczu oraz obniżenia narządu rodnego. Wykonuje badanie USG urologiczne, które jest niezbędne w profesjonalnej diagnostyce układu moczowego. W nieinwazyjnym leczeniu nietrzymania moczu wykorzystuje pessary ginekologiczne, czyli wkładki dopochwowe wykonane z elastycznego, antyseptycznego silikonu, które dobiera indywidualnie do warunków anatomicznych i dolegliwości pacjentki. Pessary ginekologiczne stanowią bardzo dobrą alternatywę do leczenia zabiegowego.

Dr Robert Gardocki posiada ogromne doświadczenie w zakresie kompleksowej diagnostyki i leczenia problemów ginekologicznych i położniczych. Wszystkie pacjentki przez cały okres ciąży mogą liczyć na staranną i profesjonalną opiekę medyczną. W ramach prowadzenia ciąży dr Robert Gardocki zapewnia kompleksową opiekę medyczną oraz dostęp do najnowocześniejszej diagnostyki na każdym etapie ciąży. Pod jego opieką przyszła mama i jej dziecko mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

W Gabinecie dr Roberta Gardockiego można wykonać nieinwazyjne badania prenatalne nowej generacji m.in. Test PAPP-A służący do określenia ryzyka wystąpienia wad genetycznych u płodu. Należą do nich zespoły Downa, Patau i Edwardsa. Test PAPP-A wykonany pomiędzy 11-13 tygodniem ciąży łącznie z badaniem ultrasonograficznym wykrywa wady wrodzone u płodu z dość dużą dokładnością, ok.90%.
Nieinwazyjny test prenatalny SANCO, który wykrywa wady wrodzone u płodu można wykonać już od ukończenia 10 tygodnia ciąży. Na podstawie analizy próbki krwi pobranej od kobiety ciężarnej możliwa jest ocena liczby chromosomów oraz ich uszkodzeń. Badanie jest bezpieczne dla matki oraz dziecka i bardzo czułe ponieważ wykrywa 99% przypadków trisomii i innych zaburzeń chromosomowych u płodu.

Dr Robert Gardocki od lat świadczy usługi medyczne dla pacjentów ze środowisk akademickich. Chcemy, aby pacjenci z tych środowisk nadal mogli u nas korzystać z porad, diagnostyki i leczenia, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę!

Dr Robert Gardocki serdecznie zaprasza wszystkich pacjentów na konsultacje i badania do nowej siedziby w Warszawie przy ul. Barskiej 26/14

ZACHĘCAMY DO WYGODNEJ REZERWACJI WIZYT ONLINE

Umawianie wizyt na konsultacje i badania w godzinach pracy Recepcji:
tel. 22 612 88 33


Ochota Medical Center

Galeriaic_at

1
2
3

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Skuteczne usuwanie blizn sposobami domowymi więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl