Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna dr hab. n.med. Paweł J. Zawadzki Katarzyna Tekiel-Zawadzka

MEDserwis.pl >Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna dr hab. n.med. Paweł J. Zawadzki Katarzyna Tekiel-Zawadzka

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna dr hab. n.med. Paweł J. Zawadzki Katarzyna Tekiel-Zawadzkacheck

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna dr hab. n.med. Paweł J. Zawadzki Katarzyna Tekiel-Zawadzka

adres:ul. Bukowińska 22A lok. 4u, Warszawa

telefon:22 898 34 66, 607 505 403

www:www.dentis.medserwis.pl

 www.dentis.medserwis.pl

e-mail:gabinet@dentis.waw.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 2

Następne zdjęcie

Godziny pracyic_i


Poniedziałek: 13.00 - 20.00, wtorek - czwartek: 9,00 - 20,00, środa: 13,00 - 20,00, piątek: 9,00 - 13,00

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaChirurgia szczękowaDentystaImplantologiaPedodoncjaProtetykaStomatolodzyStomatologia estetyczna

Informacje dodatkoweic_i

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
dr hab. n.med. Paweł J. Zawadzki Katarzyna Tekiel-Zawadzka - ul. Bukowińska 22A lok. 4u, Warszawa


Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna działa w Warszawie od 2005 roku i od początku swojej działalności postawiła na nowoczesność, profesjonalizm i bezpieczeństwo usług. Założycielem i kierownikiem jest dr hab. n. med. Paweł J. Zawadzki specjalista z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Dr hab.n.med. Paweł Zawadzki od początku kariery zawodowej związany jest z II Kliniką Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul. Lindleya 4 w której od 2015 roku pełni funkcję Ordynatora - Kierownika Kliniki.

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, chirurgii szczękowej, chirurgii rekonstrukcyjnej w obrębie jamy ustnej, endodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Oferujemy pacjentom bardzo szeroki zakres usług stomatologicznych których celem jest przywrócenie naturalnego, pięknego wyglądu zębów.
Dzięki wysokim kwalifikacjom i latom doświadczeń naszych specjalistów osiągnęliśmy najwyższe standardy leczenia i cały czas się rozwijamy. Wiemy, że nowoczesne urządzenia i innowacyjne technologie w połączeniu z profesjonalizmem naszej kadry medycznej przynoszą najlepsze efekty leczenia.
Nasi znakomici specjaliści wykorzystując nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości preparaty stomatologiczne pomagają Pacjentom spełniać marzenia o pięknym, zdrowym uśmiechu, który jest najlepszą wizytówką naszej Przychodni.

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna to nie tylko nowoczesne urządzenia, to przede wszystkich zespół doświadczonych specjalistów którzy pracując z pasją i ogromnym zaangażowaniem usługi stomatologiczne świadczą zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami. Nasza kadra to doskonale współpracujący ze sobą zespół ludzi stale podnoszących swoją wiedzę i zakres kompetencji, co pozwala zapewnić naszym pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną w pełnym zakresie. Wszystkim pacjentom gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo wykonywanych usług zgodnie z procedurami obowiązującymi w tej dziedzinie medycyny.

Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby leczenie przebiegało w komfortowej, pełnej życzliwości atmosferze. Leczymy skutecznie bez stresu i bólu. Największą nagrodą dla nas jest satysfakcja naszych pacjentów, a ich piękne zęby i uśmiechy są najlepszą reklamą naszych usług stomatologicznych.
Systematycznie powiększamy grono pacjentów zadowolonych z efektów leczenia w naszej Przychodni i dziękujemy im za okazane nam zaufanie.

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Warszawa ul. Bukowińska 22A lok.4u Serdecznie Państwa zapraszamy. Umawianie wizyt tel.; 22 898 34 66, 607 505 403

Dentis Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 94594 [zdj] => 2 )