Nietrzymanie moczu – produkty chłonne dla mężczyzn z NTM

lekarze specjaliści >Nietrzymanie moczu – produkty chłonne dla mężczyzn z NTM

Nietrzymanie moczu – produkty chłonne dla mężczyzn z NTM

Nietrzymanie moczu – produkty chłonne dla mężczyzn z NTM

Panowie borykający się z problemem nietrzymania moczu nie muszą sięgać po uniwersalne produkty chłonne ani tym bardziej po damskie podpaski menstruacyjne, aby zabezpieczyć się higienicznie. Dziś na rynku dostępne są bowiem specjalnie zaprojektowane pieluchomajtki dla mężczyzn z inkontynencją, wkładki urologiczne męskie, dostosowane odpowiednio do anatomii użytkownika, a nawet dyskretna i  komfortowa bielizna chłonna dla mężczyzn z NTM.


Zaopatrzenie higieniczne dla mężczyzn z nietrzymaniem moczu dobiera się odpowiednio do rodzaju (kropelkowe, wysiłkowe, naglące NTM) i nasilenia problemu (lekka, średnia, ciężka, najcięższa inkontynencja) oraz do trybu życia danej osoby (niemobilny senior vs użytkownik aktywny). Spośród popularnych obecnie produktów chłonnych, panowie cenią sobie – ze względu na ergonomię, komfort i skuteczność zabezpieczenia – między innymi wyroby marki HARTMANN. Oto, co proponuje producent na nietrzymanie/popuszczanie moczu u mężczyzn.


Pieluchy anatomiczne dla mężczyzn z inkontynencją


MoliCare Premium Form for men to męskie wkłady chłonne przeznaczone dla panów prowadzących mobilny tryb życia, borykających się z problemem NTM w stopniu średnim lub ciężkim. Polecane są mężczyznom z przerostem prostaty, nadreaktywnym pęcherzem, po przebytych zabiegach urologicznych, a także z neurogenną dysfunkcją układu moczowego.


Zaletą tego typu pieluch anatomicznych dla mężczyzn jest między innymi ich elastyczna konstrukcja, zakładki zapobiegające wyciekaniu wilgoci i unikalne zabezpieczenie w postaci kieszonki sprawdzającej się szczególnie dobrze w przypadku panów aktywnych z inkontynencją.


Produkt zapewnia wysoki poziom ochrony, co przekłada się na większy komfort i lepsze samopoczucie użytkownika, który nie musi się martwić o kwestię higieny. Duża chłonność uwalnia od konieczności bardzo częstych zmian takiej ”męskiej podpaski”, a wskaźnik wilgotności informuje, kiedy należy ją wymienić na nową. Dzięki trzem warstwom wkładu, popuszczany mocz jest natychmiast wiązany w warstwie środkowej, więc skóra w okolicach intymnych pozostaje sucha i niepodrażniona. Nie istnieje także problem nieprzyjemnego zapachu, bo jest on natychmiast neutralizowany.


Pieluchy anatomiczne dla mężczyzn wykonane są z miękkich materiałów przyjaznych skórze. Dobrze dopasowują się do sylwetki, mają dyskretny wygląd i – co bardzo istotne – nie szeleszczą w trakcie poruszania się użytkownika, który je nosi.


Pieluchy anatomiczne dla mężczyzn HARTMANN Molicare Premium Form extra


Chłonne wkłady anatomiczne dla mężczyzn z NTM


MoliCare Premium MEN PAD to męskie wkładki higieniczne dla aktywnych panów z lekkim do ciężkiego włącznie nietrzymaniem moczu, spowodowanym między innymi zmianami gruczołu krokowego, zabiegami chirurgicznymi przeprowadzanymi w obrębie układu moczowego oraz jego dysfunkcjami objawiającymi się w przebiegu chorób neurologicznych.


Cechą szczególną produktu jest – podobnie jak w poprzednim przypadku – konstrukcja tych wkładek urologicznych zaprojektowana specjalnie z myślą o męskiej anatomii. Ponadto, wkłady chłonne dla mężczyzn z tej serii dostępne są w kilku wariantach – o różnym stopniu chłonności.


Użytkownicy doceniają delikatność i przewiewność tego typu wkładek higienicznych, co ma szczególnie duże znaczenie na przykład w upalne dni, oraz ich hipoalergiczny charakter i dermatologicznie testowany materiał. Nie ma w tym przypadku ryzyka podrażnień, otarć czy odparzeń. Anatomiczne wkłady chłonne dobrze dopasowują się do ciała, zapewniając wygodę i skuteczną ochronę stref intymnych.


Ultrachłonna warstwa i system natychmiastowej dystrybucji moczu do wnętrza wkładu pozwalają zapewnić poczucie suchości i nie odczuwać przy tym nieprzyjemnej woni amoniaku. To pełen komfort, bezpieczeństwo i dyskrecja.


Najlepsze wkłady anatomiczne dla mężczyzn z nietrzymaniem moczu MoliCare Premium MEN PAD


Bielizna chłonna dla mężczyzn z nietrzymaniem moczu


MoliCare Premium MEN Pantspieluchomajtki dla mężczyzn z nietrzymaniem moczu w stopniu lekkim i średnim. Wyglądają i „zachowują się” jak normalna bielizna, ale są wyposażone w specjalny, chłonny wkład. Szczególnie polecane dla panów mobilnych, wiodących aktywny tryb życia.


Produkt, z racji swojego wyglądu przypominającego „zwykłe majtki”, jest często najłatwiej akceptowalnym przez mężczyzn produktem higienicznym niezbędnym przy inkontynencji. Nosi się go wygodnie i dyskretnie. Pieluchomajtki są przyjemne w dotyku, miękkie i elastyczne, łatwo się je zakłada i zdejmuje, co upraszcza korzystanie z toalety w ciągu dnia.


Chłonność, tak samo jak w dwóch poprzednich produktach, gwarantuje trójwarstwowy wkład utrzymujący wilgoć z dala od skóry i całkowicie neutralizujący zapach moczu. Wysokiej jakości materiał, bezpieczny również dla alergików, nie podrażnia delikatnych okolic intymnych, pozwala skórze oddychać i zapewnia jej bezpieczeństwo antybakteryjne.


Majtki chłonne to propozycja wygodna i zapobiegająca przeciekaniu moczu. W przeciwieństwie do dwóch pierwszych produktów stosuje się je nie razem z normalną bielizną, ale zamiast niej.


Pieluchomajtki HARTMANN MoliCare Premium MEN Pants


***


Wybór produktu chłonnego w przypadku problemu z nietrzymaniem moczu – zwłaszcza na początku – może być trudnym zadaniem, dlatego warto go skonsultować z lekarzem, fizjoterapeutą urologicznym albo nawet z farmaceutą. Można również poradzić się bezpośrednio u producenta, a także zamówić próbki produktów, aby na własnej skórze przekonać się, który z nich jest najbardziej odpowiedni.


Odkryj, jak zamówić refundowane pieluchomajtki dla dorosłych z dostawą do domu ➜

undefined

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl