Liposukcja i przeszczep tłuszczu do piersi

MEDserwis.pl >Liposukcja i przeszczep tłuszczu do piersi

Liposukcja i przeszczep tłuszczu do piersi

Liposukcja i przeszczep tłuszczu do piersi
Wykorzystaj to, co zbędne, by podkreślić to, co niewystarczające. Mierzysz się z nieatrakcyjnymi bruzdami na twarzy? A może marzysz o powiększeniu rozmiaru biustu? Wszystko to możesz osiągnąć korzystając z dobrodziejstw chirurgii plastycznej. Tłuszcz pochodzący z miejsc takich jak brzuch czy ramiona może być wykorzystany jako wypełniacz do powiększenia lub metamorfozy innych części ciała. Sprawdź, jak to działa!

Liposukcja - na czym polega ten zabieg?


Liposukcja to zabieg usunięcia tkanki tłuszczowej z poszczególnych obszarów ciała. Przeprowadzana jest w celu zredukowania wagi ciała, poprawienia sylwetki lub jej wymodelowania! Liposukcję przeprowadza się przy użyciu plastikowej, zasysającej rurki, a technika zabiegu jest uzależniona od mechanizmu pracy kaniuli (owej rurki) oraz ilości tkanki tłuszczowej. Możemy w przypadku takiego rodzaju zabiegu mówić o liposukcji ssącej - dokonującej się przez wykonanie nacięć na skórze, przez które wprowadzana jest rurka rozbijająca i odsysająca tłuszcz; liposukcji ultradźwiękowej - w której fale ultrasonograficzne lub ultradźwiękowe wywołują drgania niszczące ściany komórek tłuszczowych; znana jest także liposukcja z podwójną kaniulą, liposukcja kawitacyjna - nieinwazyjna metoda masażu tkanek ciała, która pobudza i stymuluje metabolizm i układ limfatyczny czy liposukcja laserowa. Czas jednego zabiegu wynosi kilka godzin i waha się od dwóch do pięciu.


Wskazania do zabiegu


Liposukcja jest wskazana osobom, które chcą wymodelować swoją sylwetkę, zmagają się ze zgromadzoną nadmiernie tkanką tłuszczową. Liposukcja jest popularna wśród kobiet po ciąży, którym trudno jest powrócić do sylwetki i formy sprzed porodu z powodu nagromadzenia się, głównie w okolicy brzucha, tkanki tłuszczowej, a także mężczyznom, którzy ciepią z powodu ginekomastii. Najczęstsze okolice, z których odsysa się tkankę tłuszczową to uda, ramiona, brzuch, a także podbródek!


Przeszczep tłuszczu


Odsysanie tłuszczu modeluje ciało. Pobrany tłuszcz może także służyć do przeszczepienia w inne części ciała, na których uwypukleniu bardziej nam zależy. Powiększenie piersi, pośladków czy wypełnienie bruzd na twarzy może zostać wykonane przy pomocy tkanki tłuszczowej odessanej z innej okolicy. Pozbycie się niechcianego tłuszczu i wykorzystanie go do poprawy sylwetki spowoduje u wielu osób wzrost poczucia własnej wartości i zanik wielu kompleksów. Przeszczep tłuszczu w Centrum Liposukcji pozwala na wykorzystanie pobranej tkanki tłuszczowej do wymodelowania okolic twarzy, piersi, szyi i dekoltu, pośladków, dłoni czy ramion, a nawet warg sromowych. Przeszczep tłuszczu jest sposobem, by powiększyć i ujędrnić biust, zredukować zmarszczki wokół oczu oraz na czole, wypełnić nieestetycznie wyglądające bruzdy, poprawić owal twarzy, wyeliminować cienie pod oczami, powiększyć usta, poprawić wygląd blizn pourazowych i pooperacyjnych. Zabieg ten ma więc nie tylko znaczenie estetyczne, kosmetyczne, ale także dla wielu staje się realną szansą na pozbycie się śladów po nieprzyjemnych wspomnieniach. Zaletą zabiegu jest niezwykle naturalny wygląd, długotrwale utrzymujący się efekt,a także możliwość przeszczepu własnych komórek macierzystych. Zabieg jest mało inwazyjny, bezbolesny i bezpieczny.


Czy każdy zostanie zakwalifikowany do zabiegu? O tym zadecyduje lekarz podczas indywidualnej konsultacji. Głównymi przeciwskazaniami do zabiegu są niska masa ciała, choroby wątroby, serca i nerek, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia krwi, ciąża, choroby nowotworowe, stany zapalne.


https://centrumliposukcji.pl/

 

Aktualności

Korekta uśmiechu i zadbana skóra - to wszystko w jednym miejscu więcej

Zarządzanie w ochronie zdrowia – co dają te studia podyplomowe? Perspektywy zawodowe więcej

Skuteczne usuwanie blizn sposobami domowymi więcej

Bądź piękna z BONA DEA - sprawdź jakie okazje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym miesiącu! więcej

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza pacjentów na konsultacje i badania! więcej

Pantomogram – co warto wiedzieć o badaniu? więcej

Badania prenatalne dla kobiet więcej

Powiększanie piersi – najważniejsze informacje więcej

Plastyka piersi – czy warto się na nią zdecydować? więcej

Nowoczesna stomatologia – jak dbać o zdrowie jamy ustnej więcej

Dermatologiczne rozwiązania najczęściej występujących problemów skóry więcej

Tomografia komputerowa Warszawa - prywatnie w Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie więcej


Nowości ze świata medycyny

medycynaestetyczna bona dea

Czy wiesz, że...

Zobacz również

Apteki

Domy opieki

Szpitale w Polsce

Dodaj placówkę do bazy

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl