Jak to robią celebryci i gwiazdy aby mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech

lekarze specjaliści >Jak to robią celebryci i gwiazdy aby mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech

Jak to robią celebryci i gwiazdy aby mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech

Jak to robią celebryci i gwiazdy aby mieć zdrowe zęby i piękny uśmiech
Pewnie nie raz zastanawiałeś się co sprawia, że gwiazdy uśmiechając się w telewizji wyglądają tak olśniewająco? To zasługa nie tylko ich konsekwencji w dbałości o wygląd uzębienia, ale również właściwego wyboru zabiegów pozwalających na zachowanie zdrowego uśmiechu. O tym jak skutecznie dbać o piękny uśmiech z Wójcik Dental Clinic dowiesz się z poniższego materiału.

Piękny uśmiech na wagę złota


Poza codzienną, domową pielęgnacją naszych zębów, która jest absolutnie kluczowa do zachowania zdrowych i mocnych zębów oraz regularnymi wizytami kontrolnymi w gabinecie, warto zainteresować się również zabiegami z zakresu tzw. stomatologii estetycznej, która wspiera pacjentów w uzyskaniu i utrzymaniu zdrowego uśmiechu, który jest naszą najlepszą wizytówką!


Posiadanie pięknego i zdrowego uśmiechu ma wiele zalet: pozwala nam na większą pewność siebie, uniknięcie zaskakującego bólu oraz sprawia, że bez strachu i wstydu się uśmiechamy. To z kolei bezpośrednio przekłada się na komfort naszego życia.


Wielu pacjentów zadaje sobie pytanie: co zrobić zatem, by tak jak gwiazdy cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem? Z pomocą i odpowiedzią przychodzą specjaliści z kliniki Wójcik Dental Clinic i oferowane przez nich zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.


Stomatologia estetyczna – na czym polega?


Dzięki najnowocześniejszym technologiom i długoletniemu doświadczeniu specjalistów z Wójcik Dental Clinic coraz więcej pacjentów może cieszyć się iście gwiazdorskim uśmiechem. Decydując się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej warto dowiedzieć się co wchodzi w skład tego działu stomatologii.


Po pierwsze – higiena! Zabieg higienizacji to pierwszy krok w walce o lepszy i ładniejszy uśmiech. Zalecany jest pacjentom podczas pierwszej wizyty i powinien być wykonywany regularnie minimum co 6 miesięcy. Zabieg ten pozwala na bezbolesne usunięcie kamienia nazębnego i poddziąsłowego, dzięki czemu nasze dziąsła są lepiej ukrwione i odżywione. Zęby stają bielsze, a dziąsła przybierają zdrowy bladoróżowy kolor!


Kolejnym zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej, cieszącej się obecnie największą popularnością jest wybielanie zębów. Chociaż istnieje wiele metod wybielania zębów w domowym zaciszu to jednak wciąż największą skuteczność wykazują zabiegi wykonywane w gabinetach. Zapewniają nie tylko wyższy poziom bezpieczeństwa, ale ofertują także szeroki wachlarz opieki zdrowotnej wspierającej efekty wykonywanych zabiegów estetycznych.


Dla osób, które dostrzegają u siebie nierówności w uzębieniu bądź istnieje medyczne wskazanie lekarz stomatologii zaoferuje leczenie ortodontyczne. Może ono odbyć się za pomocą aparatu stałego bądź modnych w ostatnim czasie nakładek w systemie Invisilgn.


Licówki porcelanowe, stomatologiczne na zęby – to zaraz obok wybielania – jedna z najpopularniejszych metod stomatologii estetycznej, pozwalająca na gruntowną metamorfozę uśmiechu. Dzięki stosowanym w Wójcik Dental Clinic licówkom porcelanowym z wysoką estetyką i wygodą dla pacjenta gwiazdorski uśmiech jest na wyciągnięcie ręki.


Stomatologia estetyczna to również implanty, które pozwalają na uzupełnienie uzębienia. Lekarze stomatolodzy są zgodni, że od kilkudziesięciu już lat implant z przykręconą do niego koroną jest najlepszym rozwiązaniem. W klinice Wójcik Dental Clinic specjaliści stosują dwa systemy implantologiczne: amerykańskie implanty Dentsply i szwajcarskie Straumann, dzięki czemu piękny, gwiazdorski uśmiech to efekt zaledwie kilku wizyt.


Wójcik Dental Clinic – klinika, którą wyróżnia jakość


Wójcik Dental Clinic to wyjątkowa, nowoczesna i rodzinna klinika w centrum Warszawy prowadzona przez trzech braci stomatologów: Macieja, Adama i Tomasza Wójcików, którzy wraz z zespołem specjalistów z każdej dziedziny stomatologii codziennie pomagają i wspierają pacjentów z całej Polski w uzyskiwaniu wymarzonego uśmiechu!


Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii od lat dbają o uśmiechy znanych i lubianych gwiazd. Do grona pacjentów, którzy zaufali Wójcik Dental Clinic należą m.in. Radosław Majdan, Mariusz Pudzianowski, Julia Kamińska, Rafał Maserak, Maciej Musiał, Agnieszka Dygant, Agata Kulesza, Joanna Jabłczyńska, Krzysztof Jankowski, Julia Kamińska, Anna Mucha oraz Michał Koterski.


Marząc o pięknym i zdrowym uśmiechu odwiedź koniecznie: https://www.wojcikclinic.pl


 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl