Dlaczego Twój bliski powinien nosić opaskę dla seniora z pomiarem pulsu i ciśnienia

lekarze specjaliści >Dlaczego Twój bliski powinien nosić opaskę dla seniora z pomiarem pulsu i ciśnienia

Dlaczego Twój bliski powinien nosić opaskę dla seniora z pomiarem pulsu i ciśnienia

Dlaczego Twój bliski powinien nosić opaskę dla seniora z pomiarem pulsu i ciśnienia

Chciałbyś być jak najbliżej swoich starszych już rodziców lub dziadków, spędzać z nimi więcej czasu i dawać im poczucie, że zawsze mogą na Ciebie liczyć? Chcesz, by czuli się bezpiecznie, ale ze względu na różnego rodzaju obowiązki nie masz takiej możliwości? Dobra wiadomość jest taka, że istnieje sposób na to, by żadna odległość nie stanowiła problemu. Wystarczy naprawdę niewiele, by mieć pełnię wiedzy o tym, jak czuje się nasz bliski i być z nim w stałym kontakcie. 


Co to jest opaska GPS dla seniora?


Opaska SOS to, najprościej mówiąc, mini lokalizator GPS dla osób starszych, który, w zależności od modelu może pełnić także funkcję telefonu, czy służyć do wykonywania niektórych pomiarów życiowych. Przykładem takiego urządzenia jest opaska gps dla seniora z pomiarem pulsu i ciśnienia Locon Life z wbudowanym czujnikiem upadku. Opaska posiada tylko dwa przyciski, jest więc łatwa w obsłudze, a co istotne, osoba starsza może zawsze ją mieć w swoim zasięgu — na własnym nadgarstku. Koniec z szukaniem po całym domu odłożonego telefonu! Teraz Twój bliski każde połączenie będzie mógł odbierać natychmiast, kiedy do niego zadzwonisz.


Na jakiej zasadzie działa opaska GPS dla seniora


Lokalizator GPS dla osób starszych Locon Life działa z dedykowaną do niego aplikacją Bezpieczna Rodzina. Instalując ją na swoim telefonie, jako opieku:  • wykonujesz zdalne pomiary ciśnienia i tętna. Nawet będąc w pracy, czy na wakacjach, z łatwością sprawdzisz, jak czuje się Twój rodzic, babcia, lub dziadek. Jeśli cokolwiek wzbudzi Twój niepokój — zdążysz zareagować i powiadomić odpowiednie służby;

  • odbierasz alerty o upadku. Opaska GPS dla seniora Locon Life posiada wbudowany czujnik upadku — jeśli Twój bliski ulegnie wypadkowi, lub po prostu się przewróci, natychmiast się o tym dowiesz;

  • odbierasz alarmy SOS. Lokalizator GPS dla osób starszych marki Locon posiada wbudowany, widoczny czerwony guzik SOS. Jeśli Twój bliski źle się poczuje i przez kilka sekund przytrzyma przycisk, na Twoim telefonie po zaledwie 3 sekundach pojawi się powiadomienie alarmowe z aktualną lokalizacją seniora


opaska dla serniora


Kiedy przydaje się opaska dla seniora z pomiarem pulsu i ciśnienia?


Odpowiedź jest oczywista — zawsze! Wyobraź sobie, że przez dłuższy czas nie możesz dodzwonić się do swojego starszego rodzica, babci, czy dziadka. Ze względu na obowiązki, możesz do swojego bliskiego pojechać dopiero za kilka godzin. Odchodzisz od zmysłów i nie wiesz co robić. W przypadku, kiedy członek Twojej rodziny ma na nadgarstku opaskę Locon Life, a Ty na swoim telefonie aplikację Bezpieczna Rodzina, stresująca sytuacja zostaje natychmiast opanowana. Po uruchomieniu usługi, sprawdzasz na mapie, gdzie jest senior. Może się okazać, że odbywa akurat wizytę lekarską, czy robi zakupy w pobliskim sklepie i po prostu nie ma jak odebrać telefonu.


Jeśli natomiast okaże się, że lokalizacja seniora wzbudzi Twój niepokój, możesz na czas zaalarmować innych członków rodziny, czy odpowiednie służby. Sam też wiesz, dokąd się udać, by udzielić pomocy bliskiemu. 


Informacje, które masz dzięki usłudze i urządzeniu to bezcenna wiedza, która może uratować zdrowie, a nawet życie bliskiej Ci osoby.


Z lokalizatorem GPS dla seniora, Twój bliski czuje się bezpieczny


Co daje poczucie bezpieczeństwa starszym osobom? Świadomość tego, że jeśli cokolwiek im się przydarzy, ktoś udzieli im pomocy! Opaska dla seniora z pomiarem pulsu i ciśnienia Locon Life umożliwi Twojemu bliskiemu natychmiastowe wysłanie na Twój numer alarmu SOS. Twoi rodzice, czy dziadkowie będą spokojniejsi wiedząc, że jeśli przydarzy im się wypadek, spadną ze schodów lub zasłabną, opaska sama prześle Ci o tym informację. 


Senior może być spokojny — przecież zawsze może na Ciebie liczyć - mogą pomóc Ci w tym produkty BezpiecznaRodzina.pl.

 

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl