Centrum Stomatologii Dentalux pracuje bez zmian pomimo pandemii wirusa SARS-CoV-2, zapraszamy pacjentów! Dowiedz się więcej.

MEDserwis.pl >Centrum Stomatologii Dentalux pracuje bez zmian pomimo pandemii wirusa SARS-CoV-2, zapraszamy pacjentów! Dowiedz się więcej.

Centrum Stomatologii Dentalux pracuje bez zmian pomimo pandemii wirusa SARS-CoV-2, zapraszamy pacjentów! Dowiedz się więcej.

Dentalux

Szanowni Państwo!
Pomimo panującej pandemii wirusa SARS-CoV-2 nie przestajemy przyjmować naszych Pacjentów!


Dla Państwa bezpieczeństwa wprowadziliśmy zaostrzony reżim sanitarny i dodatkowe środki ochronne.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej:

Ze względu na wyjątkową sytuację i długie kolejki osób oczekujących apelujemy o odwoływanie wizyt, z których nie mogą Państwo skorzystać. Dzięki temu inny pacjent potrzebujący pilnej pomocy będzie w stanie skorzystać ze zwolnionego terminu.

Przez całą dobę obowiązuje telefoniczna rezerwacja terminów wizyt – w trosce o Państwa bezpieczeństwo ograniczyliśmy ilość osób mogących przebywać w poczekalni. Prosimy o punktualne przybywanie na umówione wizyty, aby uniknąć oczekiwania w kolejce. Osoby towarzyszące mogą zostać poproszone o zaczekanie na zewnątrz.

Pacjentów z objawami infekcji i osoby, które miały kontakt z zarażonym SARS-CoV-2 lub są objęte kwarantanną, prosimy o powiadomienie nas i przełożenie terminu wizyty!

Przy wejściu do naszej przychodni znajduje się płyn do dezynfekcji rąk – bardzo prosimy aby każdy pacjent z niego skorzystał.

Przypominamy, że osoba objęta domową kwarantanną nie może opuszczać swojego miejsca zamieszkania!

W tym trudnym czasie życzymy Państwu dużo zdrowia i spokoju!
Jak zawsze, pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zespół DENTALUX

 

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl